Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Zryw Siemianowice

O drużynie

Byłe MOJ S.A.


Zryw Siemianowice

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

2. Liga - runda 1

Zryw Siemianowice54:61Piaśniki Magic Ballswięcej»
(22-09-2018 11:40)
ZGP barhan.pl67:74Zryw Siemianowicewięcej»
(29-09-2018 9:00)
Zryw Siemianowice58:53Longman Boyswięcej»
(06-10-2018 13:00)
Killa Bees55:76Zryw Siemianowicewięcej»
(13-10-2018 9:00)
Zryw Siemianowice50:44Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(20-10-2018 10:20)
Old Boys Sor-Drew58:61Zryw Siemianowicewięcej»
(04-11-2018 9:00)
Zryw Siemianowice71:43Se Gramywięcej»
(17-11-2018 10:20)
Zryw Siemianowice68:59Watahawięcej»
(08-12-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka46:76Zryw Siemianowicewięcej»
(15-12-2018 11:40)
Olimpia Basket63:56Zryw Siemianowicewięcej»
(06-01-2019 9:00)
Zryw Siemianowice74:35Hica Ruda Śląskawięcej»
(12-01-2019 11:40)
Energiczni59:82Zryw Siemianowicewięcej»
(20-01-2019 9:00)

2. Liga - runda 2

Zryw Siemianowice76:35Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-02-2019 10:20)
Zryw Siemianowice83:57Piaśniki Magic Ballswięcej»
(09-02-2019 10:20)
ZGP barhan.pl69:77Zryw Siemianowicewięcej»
(23-02-2019 13:00)
Zryw Siemianowice65:53Longman Boyswięcej»
(02-03-2019 10:20)
Wielka Kiść Gliwice63:56Zryw Siemianowicewięcej»
(16-03-2019 11:40)
Zryw Siemianowice71:40Olimpia Basketwięcej»
(24-03-2019 9:00)
Wataha53:73Zryw Siemianowicewięcej»
(30-03-2019 13:00)

2. Runda Play-Off

Zryw Siemianowice59:57Piaśniki Magic Ballswięcej»
(13-04-2019 10:20)
Piaśniki Magic Balls61:60Zryw Siemianowicewięcej»
(14-04-2019 10:20)
Zryw Siemianowice : Piaśniki Magic Ballswięcej»
(niezaplanowano)

Finały

Longman Boys64:51Zryw Siemianowicewięcej»
(11-05-2019 16:00)
Zryw Siemianowice44:53Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)
Zryw Siemianowice : Longman Boyswięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)