PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

ZZ Kadra Bielszowice

O drużynie

Strona internetowa: www.bielszowice.futbolowo.pl

 

ZZ Kadra Bielszowice

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017

Wybierz sezon:

Runda I

ZZ Kadra Bielszowice0:2Sznaps Komandowięcej»
(04-03-2017 15:00)
Energotechnika - Energorozruch S.A.3:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(12-03-2017 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Rezerwawięcej»
(19-03-2017 19:45)
Lambda Lambda Lambda3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(26-03-2017 17:30)
ZZ Kadra Bielszowice8:0Ekspertwięcej»
(02-04-2017 19:45)
The Blues Marbud 04 R¦L0:5ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(09-04-2017 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice6:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(22-04-2017 17:30)
Wojak Godula1:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(29-04-2017 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice3:0Różowe Panterywięcej»
(07-05-2017 15:00)
SlonskiDizajn.pl4:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(13-05-2017 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice20:0Gwardia Ruda ¦l±skawięcej»
(21-05-2017 16:15)
ZZ Kadra Bielszowice5:1Silesia Godulawięcej»
(04-06-2017 18:45)
MakroGeo1:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(10-06-2017 15:00)
ZZ Kadra Bielszowice1:1AWIRwięcej»
(18-06-2017 12:30)
Zygzak Ruda ¦l±ska0:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-06-2017 18:45)

Runda II

ZZ Kadra Bielszowice5:2Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(09-09-2017 13:45)
Sznaps Komando2:2ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(17-09-2017 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice2:3FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(23-09-2017 13:45)
SlonskiDizajn.pl1:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(01-10-2017 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice9:4Energotechnika - Energorozruch S.A.więcej»
(07-10-2017 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice3:0Silesia Godulawięcej»
(22-10-2017 18:45)
AWIR5:1ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(28-10-2017 18:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Pia¶niki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 14
1. Liga:
U Niego3:7PWiKwięcej»
(16-02-2018 22:00)
Irex12:3WINDEX więcej»
(16-02-2018 21:15)
U.P.G.1:4Zygzakwięcej»
(16-02-2018 17:30)
2. Liga:
Jastrz±b4:15Daw-Rekwięcej»
(16-02-2018 20:30)
Biadacz3:1Smart-Logicwięcej»
(16-02-2018 19:45)
Domino Time1:3Kadra Bielszowicewięcej»
(16-02-2018 19:00)
Skarbek2:2TELE-NATwięcej»
(16-02-2018 18:15)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(15-02-2018 21:00)
Kadra Bobrek Bytom0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(15-02-2018 20:00)
Volleybeer Team Katowice1:2AZS SUM KATOWICEwięcej»
(15-02-2018 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)
Dobermany59:57Demonswięcej»
(11-02-2018 17:30)