Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Wojciech Seman

Zawodnik: Wojciech Seman
Drużyna: Dobre Chłopaki
Wiek: 22 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Dobre Chłopaki - Asy Śląska060.0%040.0%020.0%1425.0%20210111-5
New York Bricks - Dobre Chłopaki020.0%010.0%010.0%000.0%314011004
Dobre Chłopaki - Drozd61442.9%51050.0%1425.0%2450.0%41520001512
Płomień Żory - Dobre Chłopaki3837.5%3650.0%020.0%2728.6%20200028-2
Dobre Chłopaki - Zryw030.0%020.0%010.0%000.0%30310020-1
PMB - Dobre Chłopaki2633.3%2450.0%020.0%1425.0%224000151
Dobre Chłopaki - Olimpia1250.0%1250.0%000.0%000.0%000010121
Dobre Chłopaki - OKKS2450.0%2450.0%000.0%1250.0%101110055
Dobre Chłopaki - New York Bricks51145.5%1520.0%4666.7%1425.0%51634021517
Drozd - Dobre Chłopaki070.0%050.0%020.0%000.0%12312020-3
Dobre Chłopaki - Płomień Żory4850.0%4580.0%030.0%020.0%123120088
Zryw - Dobre Chłopaki4944.4%3560.0%1425.0%1250.0%1121202107
OKKS - Dobre Chłopaki31127.3%3742.9%040.0%1425.0%21310137-2
SUMA309133.0%246040.0%63119.4%103330.3%27113812133167642
ŚREDNIO2.37.01.84.60.52.40.82.52.10.82.90.91.00.21.25.83.2

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)