Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Wojciech Kampa

Wojciech Kampa
Zawodnik: Wojciech Kampa
Drużyna: Rybnik Team
Wcześniej:TG Power - do 25-02-2018
TG Team - do 18-04-2015
Basketball Demons - do 08-03-2020
Wiek: 38 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Green Peas - Rybnik Team71450.0%71450.0%000.0%4757.1%471121111822
Rybnik Team - Wielka Kiść91656.3%91656.3%000.0%4580.0%731021222227
Dobermany - Rybnik Team4757.1%4757.1%000.0%1250.0%5160011911
Rybnik Team - Energiczni121770.6%121770.6%000.0%2450.0%12300112622
Basket Czerwionka - Rybnik Team131968.4%131968.4%000.0%66100.0%821010423239
Rybnik Team - Atomic61442.9%61442.9%000.0%4850.0%44800211613
Rybnik Team - Budsar81650.0%81650.0%000.0%2450.0%1231510301827
Dobermany - Rybnik Team51050.0%51050.0%000.0%000.0%41500201012
Hica - Rybnik Team51145.5%51145.5%000.0%2450.0%22402201212
Rybnik Team - Gwiezdno Flota71450.0%71450.0%000.0%4850.0%731002021817
Rybnik Team - Green Peas101376.9%101376.9%000.0%3475.0%641011242329
Atomic - Rybnik Team101662.5%101662.5%000.0%51145.5%24601202522
Rybnik Team - Atomic71258.3%71258.3%000.0%44100.0%35801221822
Dobermany - Rybnik Team41040.0%41040.0%000.0%1250.0%55100011912
Rybnik Team - Dobermany81266.7%81266.7%000.0%2633.3%54901211821
SUMA11520157.2%11520157.2%00%447558.7%75501257102718274308
ŚREDNIO7.713.47.713.40.00.02.95.05.03.38.30.50.71.81.218.320.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)