Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Wojciech Kampa

Wojciech Kampa
Zawodnik: Wojciech Kampa
Drużyna: Rybnik Team
Wcześniej:TG Power - do 25-02-2018
TG Team - do 18-04-2015
Basketball Demons - do 08-03-2020
Wiek: 38 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Green Peas - Rybnik Team71450.0%71450.0%000.0%4757.1%471121111822
Rybnik Team - Wielka Kiść91656.3%91656.3%000.0%4580.0%731021222227
Dobermany - Rybnik Team4757.1%4757.1%000.0%1250.0%5160011911
Rybnik Team - Energiczni121770.6%121770.6%000.0%2450.0%12300112622
Basket Czerwionka - Rybnik Team131968.4%131968.4%000.0%66100.0%821010423239
Rybnik Team - Atomic61442.9%61442.9%000.0%4850.0%44800211613
Rybnik Team - Budsar81650.0%81650.0%000.0%2450.0%1231510301827
Dobermany - Rybnik Team51050.0%51050.0%000.0%000.0%41500201012
Hica - Rybnik Team51145.5%51145.5%000.0%2450.0%22402201212
Rybnik Team - Gwiezdno Flota71450.0%71450.0%000.0%4850.0%731002021817
Rybnik Team - Green Peas101376.9%101376.9%000.0%3475.0%641011242329
Atomic - Rybnik Team101662.5%101662.5%000.0%51145.5%24601202522
Rybnik Team - Atomic71258.3%71258.3%000.0%44100.0%35801221822
Dobermany - Rybnik Team41040.0%41040.0%000.0%1250.0%55100011912
Rybnik Team - Dobermany81266.7%81266.7%000.0%2633.3%54901211821
Rybnik Team - Gwiezdno Flota61060.0%61060.0%000.0%2450.0%24601301418
Gwiezdno Flota - Rybnik Team6875.0%6875.0%000.0%3475.0%33610321520
SUMA12721958.0%12721958.0%00%498359.0%80571378113320303346
ŚREDNIO7.512.97.512.90.00.02.94.94.73.48.10.50.61.91.217.820.4

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 11
Liga:
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)
Kolejka 10
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
Fryncita Street3:4Swojskie Konfiturywięcej»
(16-06-2024 10:00)
KostKev6:1ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(16-06-2024 9:00)
MK ENVIRO6:3B-ce Teamwięcej»
(15-06-2024 11:00)
AWIR1:2Zygzakwięcej»
(15-06-2024 10:00)
No Name3:1ANTEOwięcej»
(15-06-2024 9:00)
SPACE STARS2:14Silesia Bullswięcej»
(09-06-2024 13:00)
Kolejka 9
Swojskie Konfitury2:1RED BULLwięcej»
(09-06-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Fryncita Streetwięcej»
(09-06-2024 11:00)
ANTEO5:4AWIRwięcej»
(09-06-2024 10:00)
RST Team5:1KostKevwięcej»
(09-06-2024 9:00)
Zygzak1:4MK ENVIROwięcej»
(08-06-2024 11:00)
No Name6:1SPACE STARSwięcej»
(08-06-2024 10:00)
Kolejka 6
Silesia Bulls2:3RST Teamwięcej»
(08-06-2024 13:00)
Kolejka 4
KostKev4:0AWIRwięcej»
(08-06-2024 12:00)