Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Wojak Godula

O drużynie

Wojak Godula

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019

Wybierz sezon:

Runda I

Wojak Godula5:10B-ce Teamwięcej»
(16-03-2019 15:15)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojak Godulawięcej»
(24-03-2019 12:45)
Wojak Godula1:12ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-03-2019 14:00)
Wojak Godula2:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-04-2019 12:45)
Wojak Godula2:4MakroGeowięcej»
(28-04-2019 17:45)
AWIR9:1Wojak Godulawięcej»
(11-05-2019 12:45)
Wojak Godula3:4PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(19-05-2019 10:15)
Rezerwa3:4Wojak Godulawięcej»
(01-06-2019 16:30)
Wojak Godula4:6Lambda Lambda Lambdawięcej»
(09-06-2019 15:15)
Madej Wróbel2:6Wojak Godulawięcej»
(15-06-2019 10:15)
ZZ Kadra Bielszowice6:4Wojak Godulawięcej»
(16-06-2019 17:45)
Wojak Godula4:3Ekspertwięcej»
(23-06-2019 14:00)
CHzP4:3Wojak Godulawięcej»
(29-06-2019 12:45)

Runda II

Wojak Godula : SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
PMM Technika Elektroinstalacje : Wojak Godulawięcej»
(22-09-2019 11:30)
Wojak Godula : Rezerwawięcej»
(28-09-2019 16:30)
Lambda Lambda Lambda : Wojak Godulawięcej»
(06-10-2019 10:15)
Wojak Godula : Madej Wróbelwięcej»
(19-10-2019 11:30)
CHzP : Wojak Godulawięcej»
(26-10-2019 16:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)