Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Wojak Godula

O drużynie

Wojak Godula

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018

Wybierz sezon:

Runda I

Wojak Godula3:0Ekspertwięcej»
(17-03-2018 15:00)
Bielszowice Team2:4Wojak Godulawięcej»
(25-03-2018 12:30)
Wojak Godula6:3The Blues Ruda Śląskawięcej»
(07-04-2018 12:30)
FC Pub Pod Łososiem5:3Wojak Godulawięcej»
(15-04-2018 15:00)
Wojak Godula1:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-04-2018 13:45)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wojak Godulawięcej»
(12-05-2018 12:30)
Wojak Godula3:6MakroGeowięcej»
(27-05-2018 11:15)
AWIR11:1Wojak Godulawięcej»
(09-06-2018 13:45)
Wojak Godula3:0Matikwięcej»
(17-06-2018 13:45)
PMM Technika Elektroinstalacje3:4Wojak Godulawięcej»
(23-06-2018 13:45)
Wojak Godula3:8Rezerwawięcej»
(01-07-2018 12:30)
Lambda Lambda Lambda3:11Wojak Godulawięcej»
(07-07-2018 16:15)

Runda II

Wojak Godula3:3Bielszowice Teamwięcej»
(08-09-2018 12:30)
Wojak Godula3:5SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-09-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice6:1Wojak Godulawięcej»
(06-10-2018 10:00)
Wojak Godula1:8AWIRwięcej»
(21-10-2018 10:00)
Rezerwa4:3Wojak Godulawięcej»
(27-10-2018 10:00)
FC Pub Pod Łososiem4:2Wojak Godulawięcej»
(28-10-2018 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 2
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-02-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(21-02-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(21-02-2019 19:00)
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)