Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Wodociągi

O drużynie

Zespół powstał z połączenia drużyn Służby Zdrowia i PWiK. Od 2004 roku zespół 
występuje pod nazwą PWiK Ruda Śląska. Drużynę założyła grupa kolegów, pasjonatów  
piłki nożnej z Rudy Śląskiej.
Sponsorem zespołu jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., które 
świadczy na terenie miasta Ruda Śląska usługi w zakresie dostarczania wody, 
odprowadzania oraz oczyszczania ścieków.
Największymi dotychczasowymi sukcesami zespołu są:  zdobycie Pucharu Dyrektora 
MOSiR w 2010 i dwukrotne wicemistrzostwo ligi w sezonach 2010/11 i 2012/13.
W sezonach 2006/2007, 2009/2010, 2011/2012 i  2013/2014 drużyna zajęła 3 miejsce.
Czterokrotnie nasi zawodnicy zdobywali tytuł Króla Strzelców Ligi Olboys:
- sezon 2010/11 Dariusz Gajowski 46 bramek 
- sezon 2012/13 Rafał Rak 28 bramek
- sezon 2013/14 Rafał Rak 42 bramki
- sezon 2014/15 Rafał Rak 34 bramki. 
 
W roku 2015 Rafał Rak został wybrany najlepszym sportowcem amatorem miasta Ruda Śląska.

 

Wodociągi

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)