Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

U.P. Gebauer

O drużynie

Dawna nazwa drużyny Techbud. Od sezonu 2011/2012 drużyna zmieniła nazwę na U.P. Gebauer.

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Rozgrywki

Zygzak Ruda Śląska2:2U.P. Gebauerwięcej»
(08-11-2019 19:45)
Jastrząb2:7U.P. Gebauerwięcej»
(15-11-2019 17:30)
U.P. Gebauer : Smart- Logicwięcej»
(29-11-2019)
U.P. Gebauer : Biadaczwięcej»
(06-12-2019)
U.P. Gebauer : Irex Gazwięcej»
(13-12-2019)
THUNDER : U.P. Gebauerwięcej»
(20-12-2019)
U.P. Gebauer : MAKROGEOwięcej»
(31-01-2020)
GSM NASZ DOM7:3U.P. Gebauerwięcej»
(31-01-2020 18:30)
U.P. Gebauer3:2Rolnik Mikołówwięcej»
(07-02-2020)
Kadra Bielszowice5:6U.P. Gebauerwięcej»
(21-02-2020 21:30)
U.P. Gebauer7:2WINDEX więcej»
(28-02-2020 19:30)
Smart- Logic1:8U.P. Gebauerwięcej»
(06-03-2020 20:45)
U.P. Gebauer : Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(13-03-2020 17:45)
Biadacz : U.P. Gebauerwięcej»
(20-03-2020 20:45)
U.P. Gebauer : GSM NASZ DOMwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz : U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer : Jastrząbwięcej»
(niezaplanowano)
MAKROGEO : U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
WINDEX  : U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer : Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów : U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
U.P. Gebauer : THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)