Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Tomasz Kaptacz

Tomasz Kaptacz
Zawodnik: Tomasz Kaptacz
Drużyna: Atomic Sosnowiec
Wcześniej:Atomic Sosnowiec - do 18-03-2012
Basketball Demons - do 17-03-2013
Wiek: 38 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Atomic - Gwiezdno Flota61442.9%61442.9%000.0%3560.0%191002011516
Drim Tim - Atomic61060.0%6875.0%020.0%000.0%1121333131225
Atomic - Romus61250.0%61154.5%010.0%11100.0%661203031319
Atomic - Wściekłe Psy55100.0%55100.0%000.0%1250.0%41510021114
Budsar - Atomic61346.2%61346.2%000.0%1250.0%641003121317
Atomic - Green Peas71353.8%71258.3%010.0%3837.5%54940121718
Demons - Atomic91947.4%81844.4%11100.0%3742.9%371025012224
Atomic - Longman3933.3%3837.5%010.0%1520.0%8311030576
Jaworzno - Atomic61346.2%61154.5%020.0%3475.0%45923001521
Atomic - Dobermany51050.0%5955.6%010.0%020.0%41532111013
Rybnik Team - Atomic71450.0%71450.0%000.0%11100.0%63912121519
Gwiezdno Flota - Atomic51435.7%51338.5%010.0%7977.8%951413021722
Atomic - Drim Tim91275.0%91275.0%000.0%22100.0%641010202030
Romus - Atomic91947.4%91850.0%010.0%2366.7%761332012026
Wściekłe Psy - Atomic51145.5%51145.5%000.0%2540.0%641002041211
Atomic - Budsar71546.7%71546.7%000.0%2450.0%661205111623
Green Peas - Atomic2922.2%2922.2%000.0%2450.0%9110020366
Atomic - Demons81361.5%81172.7%020.0%22100.0%731021121825
Longman - Atomic81553.3%81553.3%000.0%000.0%971663021632
Atomic - Jaworzno61346.2%61346.2%000.0%71163.6%741153001927
SUMA12525349.4%12424051.7%1137.7%437755.8%124852093447937294394
ŚREDNIO6.312.76.212.00.10.72.23.96.24.310.51.72.40.51.914.719.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 13
Liga Old Boys:
Irex4:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
THUNDER 3:8Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
U.P.G.4:8Zygzakwięcej»
(22-05-2020 18:30)
Kadra Bielszowice13:2MAKROGEOwięcej»
(22-05-2020 17:30)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)