Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Tomasz Chrząstek

Tomasz Chrząstek
Zawodnik: Tomasz Chrząstek
Drużyna: Gwiezdno Flota
Wcześniej:Respirator - do 17-01-2010
Respirator - do 14-05-2011
Killa Bees - do 07-03-2020
Olimpia Basket - do 04-03-2018
Olimpia Basket - do 28-11-2020
Wiek: 38 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Budsar - Gwiezdno Flota000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Gwiezdno Flota - Green Peas4666.7%000.0%4666.7%000.0%10100001211
Wielka Kiść - Gwiezdno Flota3560.0%000.0%3560.0%000.0%000000097
Gwiezdno Flota - Hica020.0%000.0%020.0%000.0%00000000-2
Gwiezdno Flota - Dobermany010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
Basket Czerwionka - Gwiezdno Flota41330.8%010.0%41233.3%000.0%0001001123
Rybnik Team - Gwiezdno Flota11100.0%000.0%11100.0%000.0%000000033
Energiczni - Gwiezdno Flota31127.3%000.0%31127.3%000.0%202000093
Gwiezdno Flota - Monstars010.0%000.0%010.0%000.0%101000000
Atomic - Gwiezdno Flota020.0%000.0%020.0%000.0%10100000-1
Gwiezdno Flota - Wściekłe Psy010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
Gwiezdno Flota - Dobermany000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Rybnik Team - Gwiezdno Flota010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
Hica - Gwiezdno Flota1250.0%000.0%1250.0%000.0%000000032
Gwiezdno Flota - Budsar2540.0%000.0%2540.0%000.0%000000063
Monstars - Gwiezdno Flota2366.7%000.0%2366.7%000.0%101000066
Gwiezdno Flota - Monstars020.0%000.0%020.0%000.0%00000010-3
Budsar - Gwiezdno Flota11100.0%000.0%11100.0%000.0%000000033
Gwiezdno Flota - Budsar000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA215736.8%010.0%215637.5%00%60610026332
ŚREDNIO1.13.00.00.11.12.90.00.00.30.00.30.10.00.00.13.31.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)