Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Tomasz Białdyga

Tomasz Białdyga
Zawodnik: Tomasz Białdyga
Drużyna: Gwiezdno Flota
Wcześniej:Drim Tim - do 18-03-2007
Drim Tim - do 26-04-2009
Drim Tim - do 31-03-2012
Silesia Ruda Śląska - do 15-03-2008
Silesia Ruda Śląska - do 13-02-2010
NERDS Ruda Śląska - do 08-11-2009
Pozycja: 4
Wiek: 36 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Atomic - Gwiezdno Flota4580.0%4580.0%000.0%22100.0%30301011012
Gwiezdno Flota - Green Peas3650.0%3650.0%000.0%000.0%4260100610
Demons - Gwiezdno Flota060.0%040.0%020.0%1250.0%9110101016
Gwiezdno Flota - Longman1425.0%1333.3%010.0%11100.0%606400238
Jaworzno - Gwiezdno Flota21020.0%2922.2%010.0%22100.0%224001261
Gwiezdno Flota - Dobermany2450.0%2450.0%000.0%020.0%718010049
Rybnik Team - Gwiezdno Flota3650.0%3650.0%000.0%22100.0%235010388
Romus - Gwiezdno Flota6966.7%6966.7%000.0%000.0%31401011213
Gwiezdno Flota - Drim Tim4944.4%4850.0%010.0%22100.0%561113031017
Gwiezdno Flota - Atomic3933.3%3933.3%000.0%020.0%74111000610
Wściekłe Psy - Gwiezdno Flota2450.0%1333.3%11100.0%1250.0%527000169
Gwiezdno Flota - Budsar3475.0%3475.0%000.0%000.0%505010269
Green Peas - Gwiezdno Flota51435.7%51435.7%000.0%44100.0%52711011413
Gwiezdno Flota - Demons41040.0%3650.0%1425.0%000.0%000000093
Longman - Gwiezdno Flota31030.0%2922.2%11100.0%22100.0%46102201915
Gwiezdno Flota - Jaworzno4666.7%4666.7%000.0%1250.0%6170102912
Dobermany - Gwiezdno Flota81747.1%71546.7%1250.0%000.0%61720221717
SUMA5713342.9%5312044.2%41330.8%182572.0%79321111213421136172
ŚREDNIO3.47.83.17.10.20.81.11.54.61.96.50.70.80.21.28.010.1

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 11
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice5:6U.P.G.więcej»
(21-02-2020 21:30)
GSM NASZ DOM7:6WINDEX więcej»
(21-02-2020 20:45)
Smart-Logic5:2THUNDER więcej»
(21-02-2020 20:00)
Rolnik8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020 19:15)