Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Team Jack

O drużynie

dawniej WDTech

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018

Wybierz sezon:

Runda I

Team Jack3:6ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(18-03-2018 12:30)
Dam Pack3:0Team Jackwięcej»
(24-03-2018 17:30)
Team Jack4:2HHTwięcej»
(14-04-2018 15:00)
Ultimate Team1:6Team Jackwięcej»
(22-04-2018 16:15)
Team Jack4:2No Namewięcej»
(28-04-2018 13:45)
FC Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)
Team Jack5:3Los Blancoswięcej»
(26-05-2018 17:30)
Madej Wróbel9:1Team Jackwięcej»
(10-06-2018 16:15)
Team Jack0:3BKS Pordzikawięcej»
(16-06-2018 10:00)
CHzP11:2Team Jackwięcej»
(24-06-2018 15:00)
Team Jack3:0FC VIKINGwięcej»
(30-06-2018 16:15)
Truskawka Na Torcie0:3Team Jackwięcej»
(08-07-2018 11:15)
Team Jack8:4RST Teamwięcej»
(14-07-2018 17:30)
FC Kaufhaus4:10Team Jackwięcej»
(21-07-2018 16:15)

Runda II

Team Jack7:3No Namewięcej»
(15-09-2018 15:00)
FC Bar Karolinka3:6Team Jackwięcej»
(23-09-2018 16:15)
Team Jack7:5Los Blancoswięcej»
(29-09-2018 12:30)
Madej Wróbel6:4Team Jackwięcej»
(07-10-2018 12:30)
Team Jack0:3CHzPwięcej»
(20-10-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice II15:7Team Jackwięcej»
(28-10-2018 10:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 2
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-02-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(21-02-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(21-02-2019 19:00)
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)