Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

THUNDER

O drużynie

Historia
Zespół założył w styczniu 2005 roku Tadeusz Maksym, pracownik Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rudzie Śląskiej wraz z grupą sympatyków piłki nożnej, pracowników tej instytucji. Drużyna została włączona do rozgrywekrundy rewanżowej V edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek 'Old Boys' pod nazwą JRG. W VI edycji zespół zyskał sponsora - firmę 'Gebauer' i pod tą nazwą występowała do sezonu 2010/2011/ W nowym sezonie występować będzie pod nazwą THUNDER.

THUNDER

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Rozgrywki

WINDEX 7:0THUNDERwięcej»
(25-10-2019 18:15)
Biadacz5:1THUNDERwięcej»
(08-11-2019 19:00)
Irex Gaz11:0THUNDERwięcej»
(15-11-2019 19:00)
THUNDER2:7Jastrząbwięcej»
(22-11-2019 20:30)
THUNDER1:8Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(29-11-2019 19:45)
THUNDER9:3MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019 20:30)
THUNDER3:5U.P. Gebauerwięcej»
(20-12-2019 18:15)
Rolnik Mikołów9:1THUNDERwięcej»
(31-01-2020 19:15)
THUNDER5:0Kadra Bielszowicewięcej»
(07-02-2020)
Smart- Logic5:2THUNDERwięcej»
(21-02-2020 20:00)
THUNDER0:16GSM NASZ DOMwięcej»
(28-02-2020 18:00)
Zygzak Ruda Śląska15:2THUNDERwięcej»
(06-03-2020 19:15)
THUNDER3:8Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
GSM NASZ DOM15:2THUNDERwięcej»
(29-05-2020 19:30)
THUNDER1:10WINDEX więcej»
(05-06-2020 21:30)
Jastrząb3:2THUNDERwięcej»
(19-06-2020 17:30)
THUNDER1:20Irex Gazwięcej»
(24-06-2020 21:30)
MAKROGEO0:5THUNDERwięcej»
(26-06-2020 22:30)
U.P. Gebauer : THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER : Smart- Logicwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER : Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
Kadra Bielszowice : THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)