Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

THUNDER

O drużynie

Historia
Zespół założył w styczniu 2005 roku Tadeusz Maksym, pracownik Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rudzie Śląskiej wraz z grupą sympatyków piłki nożnej, pracowników tej instytucji. Drużyna została włączona do rozgrywekrundy rewanżowej V edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek 'Old Boys' pod nazwą JRG. W VI edycji zespół zyskał sponsora - firmę 'Gebauer' i pod tą nazwą występowała do sezonu 2010/2011/ W nowym sezonie występować będzie pod nazwą THUNDER.

THUNDER

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2023/24

Wybierz sezon:

Rozgrywki

THUNDER1:7Biadaczwięcej»
(17-03-2023 19:40)
GSM NASZ DOM9:2THUNDERwięcej»
(24-03-2023 20:30)
THUNDER4:1DRINK TEAMwięcej»
(31-03-2023 19:40)
THUNDER3:8DGK Techwięcej»
(14-04-2023 18:50)
THUNDER7:0Jastrząbwięcej»
(21-04-2023 21:20)
Irex Gaz5:0THUNDERwięcej»
(19-05-2023 19:40)
THUNDER2:2AKF Ślonskwięcej»
(26-05-2023 20:30)
THUNDER2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(02-06-2023 21:20)
Biadacz3:3THUNDERwięcej»
(29-09-2023 19:45)
THUNDER5:8GSM NASZ DOMwięcej»
(06-10-2023 19:00)
DGK Tech4:1THUNDERwięcej»
(20-10-2023 19:45)
Jastrząb0:5THUNDERwięcej»
(27-10-2023 22:00)
Zygzak Ruda Śląska5:3THUNDERwięcej»
(17-11-2023 19:00)
THUNDER2:5Irex Gazwięcej»
(24-11-2023 20:30)
DRINK TEAM3:11THUNDERwięcej»
(08-12-2023 19:45)
AKF Ślonsk0:5THUNDERwięcej»
(15-12-2023 19:45)
Rolnik Mikołów2:3THUNDERwięcej»
(12-01-2024 19:45)
THUNDER4:6Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(19-01-2024 19:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)