Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

THUNDER

O drużynie

Historia
Zespół założył w styczniu 2005 roku Tadeusz Maksym, pracownik Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rudzie Śląskiej wraz z grupą sympatyków piłki nożnej, pracowników tej instytucji. Drużyna została włączona do rozgrywekrundy rewanżowej V edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek 'Old Boys' pod nazwą JRG. W VI edycji zespół zyskał sponsora - firmę 'Gebauer' i pod tą nazwą występowała do sezonu 2010/2011/ W nowym sezonie występować będzie pod nazwą THUNDER.

THUNDER

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Rozgrywki

WINDEX 7:0THUNDERwięcej»
(25-10-2019 18:15)
Biadacz5:1THUNDERwięcej»
(08-11-2019 19:00)
Irex Gaz11:0THUNDERwięcej»
(15-11-2019 19:00)
THUNDER2:7Jastrząbwięcej»
(22-11-2019 20:30)
THUNDER1:8Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(29-11-2019 19:45)
THUNDER9:3MAKROGEOwięcej»
(13-12-2019 20:30)
THUNDER3:5U.P. Gebauerwięcej»
(20-12-2019 18:15)
Rolnik Mikołów9:1THUNDERwięcej»
(31-01-2020 19:15)
THUNDER5:0Kadra Bielszowicewięcej»
(07-02-2020)
Smart- Logic5:2THUNDERwięcej»
(21-02-2020 20:00)
THUNDER0:16GSM NASZ DOMwięcej»
(28-02-2020 18:00)
Zygzak Ruda Śląska15:2THUNDERwięcej»
(06-03-2020 19:15)
THUNDER3:8Biadaczwięcej»
(22-05-2020 19:30)
GSM NASZ DOM15:2THUNDERwięcej»
(29-05-2020 19:30)
THUNDER1:10WINDEX więcej»
(05-06-2020 21:30)
Jastrząb3:2THUNDERwięcej»
(19-06-2020 17:30)
THUNDER1:20Irex Gazwięcej»
(24-06-2020 21:30)
MAKROGEO0:5THUNDERwięcej»
(26-06-2020 22:30)
U.P. Gebauer10:0THUNDERwięcej»
(18-09-2020 18:30)
THUNDER0:0Rolnik Mikołówwięcej»
(25-09-2020 18:30)
THUNDER : Smart- Logicwięcej»
(09-10-2020 18:30)
Kadra Bielszowice : THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-09-2020 16:30)
Wojak4:2CallistoShop.plwięcej»
(27-09-2020 15:15)
CHzP0:4Madej&Wróbelwięcej»
(27-09-2020 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II0:3MGwięcej»
(27-09-2020 12:45)
FC Kaufhaus2:4AWIRwięcej»
(27-09-2020 11:30)
Zryw Betlejem4:3Ekspertwięcej»
(27-09-2020 10:15)
B-ce Team5:5Lambda - Zygzakwięcej»
(26-09-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack4:3Bar Karolinkawięcej»
(26-09-2020 15:15)
HHT0:2No Namewięcej»
(26-09-2020 14:00)
El Quattro2:10Los Blancoswięcej»
(26-09-2020 12:45)
JOGA BONITO3:4Wataha Zabrzewięcej»
(26-09-2020 11:30)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 3
Faza pierwsza:
Wataha49:57Rybnik Teamwięcej»
(26-09-2020 17:20)
Energiczni50:55Atomicwięcej»
(26-09-2020 16:00)
Dazynt46:60Monstarswięcej»
(26-09-2020 14:40)
Olimpia44:95Gwiezdno Flotawięcej»
(26-09-2020 13:00)
Zryw45:55Piaśnikiwięcej»
(26-09-2020 11:40)