Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

THUNDER

O drużynie

Historia
Zespół założył w styczniu 2005 roku Tadeusz Maksym, pracownik Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rudzie Śląskiej wraz z grupą sympatyków piłki nożnej, pracowników tej instytucji. Drużyna została włączona do rozgrywekrundy rewanżowej V edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek 'Old Boys' pod nazwą JRG. W VI edycji zespół zyskał sponsora - firmę 'Gebauer' i pod tą nazwą występowała do sezonu 2010/2011/ W nowym sezonie występować będzie pod nazwą THUNDER.

THUNDER

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

Sezon zasadniczy

THUNDER2:2Domino Timewięcej»
(05-10-2018 22:45)
Jastrząb8:2THUNDERwięcej»
(12-10-2018 17:30)
THUNDER2:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-10-2018 21:15)
THUNDER3:8Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Kadra Bielszowice8:2THUNDERwięcej»
(16-11-2018 22:00)
THUNDER3:9Smart- Logicwięcej»
(23-11-2018 18:15)
U Niego6:1THUNDERwięcej»
(14-12-2018 22:45)
Domino Time8:1THUNDERwięcej»
(21-12-2018 22:00)
THUNDER4:5Jastrząbwięcej»
(18-01-2019 18:15)
TELE-NAT & MILON5:3THUNDERwięcej»
(25-01-2019 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój7:1THUNDERwięcej»
(01-02-2019 19:45)
THUNDER1:2Kadra Bielszowicewięcej»
(01-03-2019 20:30)
THUNDER3:9U Niegowięcej»
(15-03-2019 19:45)
Smart- Logic1:5THUNDERwięcej»
(22-03-2019 19:45)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)