Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Szymon Kusyk

Zawodnik: Szymon Kusyk
Drużyna: Dobre Chłopaki
Wcześniej:Dobre Chłopaki - do 19-12-2020
Wiek: 23 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Dobre Chłopaki - Asy Śląska61931.6%4850.0%21118.2%6875.0%30313012011
New York Bricks - Dobre Chłopaki41526.7%1714.3%3837.5%3475.0%41543141411
Wataha - Dobre Chłopaki101855.6%2366.7%81553.3%44100.0%10112013227
Dobre Chłopaki - Zryw41822.2%2450.0%21414.3%5683.3%2023405154
Dobre Chłopaki - Olimpia71643.8%4580.0%31127.3%1250.0%12304011814
Dobre Chłopaki - OKKS122352.2%61154.5%61250.0%22100.0%31413013228
Asy Śląska - Dobre Chłopaki82040.0%5771.4%31323.1%030.0%1124105196
Dobre Chłopaki - New York Bricks102638.5%21118.2%81553.3%11100.0%22431012920
Drozd - Dobre Chłopaki81844.4%1333.3%71546.7%000.0%31433032320
Dobre Chłopaki - Płomień Żory41233.3%1425.0%3837.5%000.0%21324021110
Zryw - Dobre Chłopaki51631.3%2450.0%31225.0%2450.0%1012303155
Dobre Chłopaki - PMB51435.7%11100.0%41330.8%000.0%32525031414
Dobre Chłopaki - Wataha72035.0%1520.0%61540.0%000.0%11215022013
SUMA9023538.3%327343.8%5816235.8%243470.6%2712392741132262183
ŚREDNIO6.918.12.55.64.512.51.82.62.10.93.02.13.20.12.520.214.1

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)