Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

SlonskiDizajn.pl

O drużynie

 SPONSOR GŁÓWNY:

 

 

Dawniej: Byle Co Pograć

SlonskiDizajn.pl

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019

Wybierz sezon:

Runda I

SlonskiDizajn.pl3:0CHzPwięcej»
(16-03-2019 10:15)
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
SlonskiDizajn.pl1:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(30-03-2019 10:15)
Wojak Godula2:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(07-04-2019 12:45)
SlonskiDizajn.pl4:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
SlonskiDizajn.pl2:4ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(28-04-2019 16:30)
MakroGeo5:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(11-05-2019 11:30)
PMM Technika Elektroinstalacje4:6SlonskiDizajn.plwięcej»
(01-06-2019 15:15)
SlonskiDizajn.pl6:3Rezerwawięcej»
(09-06-2019 17:45)
SlonskiDizajn.pl5:12AWIRwięcej»
(22-06-2019 17:45)
SlonskiDizajn.pl5:3Madej Wróbelwięcej»
(23-06-2019 15:15)
Ekspert7:3SlonskiDizajn.plwięcej»
(29-06-2019 11:30)
Lambda Lambda Lambda3:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(30-06-2019 19:00)

Runda II

SlonskiDizajn.pl : CHzPwięcej»
(08-09-2019 10:15)
Wojak Godula : SlonskiDizajn.plwięcej»
(14-09-2019 14:00)
SlonskiDizajn.pl : PMM Technika Elektroinstalacjewięcej»
(28-09-2019 10:15)
Rezerwa : SlonskiDizajn.plwięcej»
(05-10-2019 14:00)
SlonskiDizajn.pl : Lambda Lambda Lambdawięcej»
(19-10-2019 14:00)
Madej Wróbel : SlonskiDizajn.plwięcej»
(26-10-2019 10:15)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)