Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Skarbek ZZG KWK Pokój

O drużynie

Historia
Futsal Team 'Skarbek' ZZG w Polsce - KWK Pokój Ruda Śl. Drużyna powstała w 1987 r., a jej założycielami byli Cz. Gielza i J. Plewnia. Na przestrzeni 19 lat istnienia drużyny występowali w niej: R. Baron, Cz. Gielza, J. Plewnia, K. Rzeszutek, M. Duczek, J. Duczek, S. Gielza, S. Krzymiński, A. Domogała, M. Godoj, M. Daszek, Z. Wesołowski, R. Rybsztajn, D. Siuda, Z. Kuźnik, K. Sirek, M. Kozioł, I. Steidten, K. Kapuśniak, M. Maikser, J. Koszela, D. Kosytorz, E. Roeder, M. Nużyński, W. Kuźnik, S. Golik. Każdy zawodnik jest członkiem ZZG w Polsce.
I edycja HLPP 'Old Boys' - I miejsce, II edycja HLPP 'Old Boys' - I miejsce Zdzisław Wesołowski - Najlepszy Piłkarz I edycji Czesław Gielza - Najlepszy Piłkarz II edycji Ryszard Rybsztajn - Najlepszy Piłkarz V edycji

Kierownik
Wiesław Kuźnik, tel. 244 67 40

Trener
Zdzisław Wesołowski, tel. 340 05 91

 

Skarbek ZZG KWK Pokój

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

Sezon zasadniczy

Skarbek ZZG KWK Pokój5:5U Niegowięcej»
(05-10-2018 18:15)
Domino Time1:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(12-10-2018 20:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój8:3Jastrząbwięcej»
(26-10-2018 22:45)
THUNDER3:8Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój3:6TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-11-2018 17:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój4:3Kadra Bielszowicewięcej»
(23-11-2018 19:45)
Smart- Logic3:0Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(14-12-2018 21:15)
U Niego2:1Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(21-12-2018 20:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój3:1Domino Timewięcej»
(18-01-2019 19:45)
Jastrząb4:5Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(25-01-2019 22:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój7:1THUNDERwięcej»
(01-02-2019 19:45)
TELE-NAT & MILON7:4Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(01-03-2019 22:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój4:2Smart- Logicwięcej»
(15-03-2019 21:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(22-03-2019 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota41:35Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
RST Team4:3Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)
FC Kaufhaus4:5Wataha Zabrzewięcej»
(12-05-2019 15:15)
Bar Karolinka2:2Team Jackwięcej»
(12-05-2019 14:00)