Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Skarbek ZZG KWK Pokój

O drużynie

Historia
Futsal Team 'Skarbek' ZZG w Polsce - KWK Pokój Ruda Śl. Drużyna powstała w 1987 r., a jej założycielami byli Cz. Gielza i J. Plewnia. Na przestrzeni 19 lat istnienia drużyny występowali w niej: R. Baron, Cz. Gielza, J. Plewnia, K. Rzeszutek, M. Duczek, J. Duczek, S. Gielza, S. Krzymiński, A. Domogała, M. Godoj, M. Daszek, Z. Wesołowski, R. Rybsztajn, D. Siuda, Z. Kuźnik, K. Sirek, M. Kozioł, I. Steidten, K. Kapuśniak, M. Maikser, J. Koszela, D. Kosytorz, E. Roeder, M. Nużyński, W. Kuźnik, S. Golik. Każdy zawodnik jest członkiem ZZG w Polsce.
I edycja HLPP 'Old Boys' - I miejsce, II edycja HLPP 'Old Boys' - I miejsce Zdzisław Wesołowski - Najlepszy Piłkarz I edycji Czesław Gielza - Najlepszy Piłkarz II edycji Ryszard Rybsztajn - Najlepszy Piłkarz V edycji

Kierownik
Wiesław Kuźnik, tel. 244 67 40

Trener
Zdzisław Wesołowski, tel. 340 05 91

 

Skarbek ZZG KWK Pokój

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

Sezon zasadniczy

Biadacz7:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(15-09-2017 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój5:3Kadra Bielszowicewięcej»
(22-09-2017 19:00)
Smart- Logic2:5Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(29-09-2017 20:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój2:3Daw-Rekwięcej»
(06-10-2017 18:15)
TELE-NAT3:3Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(13-10-2017 18:15)
Domino Time3:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(03-11-2017 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój6:3Jastrząbwięcej»
(10-11-2017 19:45)
Skarbek ZZG KWK Pokój6:5Biadaczwięcej»
(08-12-2017 19:00)
Kadra Bielszowice1:6Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(05-01-2018 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój4:1Smart- Logicwięcej»
(12-01-2018 18:15)
Daw-Rek3:5Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(19-01-2018 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój2:2TELE-NATwięcej»
(16-02-2018 18:15)
Jastrząb : Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(02-03-2018 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój : Domino Timewięcej»
(09-03-2018 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 14
1. Liga:
U Niego3:7PWiKwięcej»
(16-02-2018 22:00)
Irex12:3WINDEX więcej»
(16-02-2018 21:15)
U.P.G.1:4Zygzakwięcej»
(16-02-2018 17:30)
2. Liga:
Jastrząb4:15Daw-Rekwięcej»
(16-02-2018 20:30)
Biadacz3:1Smart-Logicwięcej»
(16-02-2018 19:45)
Domino Time1:3Kadra Bielszowicewięcej»
(16-02-2018 19:00)
Skarbek2:2TELE-NATwięcej»
(16-02-2018 18:15)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(15-02-2018 21:00)
Kadra Bobrek Bytom0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(15-02-2018 20:00)
Volleybeer Team Katowice1:2AZS SUM KATOWICEwięcej»
(15-02-2018 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)
Dobermany59:57Demonswięcej»
(11-02-2018 17:30)