Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Skarbek ZZG KWK Pokój

O drużynie

Historia
Futsal Team 'Skarbek' ZZG w Polsce - KWK Pokój Ruda Śl. Drużyna powstała w 1987 r., a jej założycielami byli Cz. Gielza i J. Plewnia. Na przestrzeni 19 lat istnienia drużyny występowali w niej: R. Baron, Cz. Gielza, J. Plewnia, K. Rzeszutek, M. Duczek, J. Duczek, S. Gielza, S. Krzymiński, A. Domogała, M. Godoj, M. Daszek, Z. Wesołowski, R. Rybsztajn, D. Siuda, Z. Kuźnik, K. Sirek, M. Kozioł, I. Steidten, K. Kapuśniak, M. Maikser, J. Koszela, D. Kosytorz, E. Roeder, M. Nużyński, W. Kuźnik, S. Golik. Każdy zawodnik jest członkiem ZZG w Polsce.
I edycja HLPP 'Old Boys' - I miejsce, II edycja HLPP 'Old Boys' - I miejsce Zdzisław Wesołowski - Najlepszy Piłkarz I edycji Czesław Gielza - Najlepszy Piłkarz II edycji Ryszard Rybsztajn - Najlepszy Piłkarz V edycji

Kierownik
Wiesław Kuźnik, tel. 244 67 40

Trener
Zdzisław Wesołowski, tel. 340 05 91

 

Skarbek ZZG KWK Pokój

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2017/18

Wybierz sezon:

Sezon zasadniczy

Biadacz7:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(15-09-2017 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój5:3Kadra Bielszowicewięcej»
(22-09-2017 19:00)
Smart- Logic2:5Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(29-09-2017 20:30)
Skarbek ZZG KWK Pokój2:3Daw-Rekwięcej»
(06-10-2017 18:15)
TELE-NAT3:3Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(13-10-2017 18:15)
Domino Time3:2Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(03-11-2017 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój6:3Jastrząbwięcej»
(10-11-2017 19:45)
Skarbek ZZG KWK Pokój6:5Biadaczwięcej»
(08-12-2017 19:00)
Kadra Bielszowice1:6Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(05-01-2018 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój4:1Smart- Logicwięcej»
(12-01-2018 18:15)
Daw-Rek3:5Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(19-01-2018 19:00)
Skarbek ZZG KWK Pokój2:2TELE-NATwięcej»
(16-02-2018 18:15)
Jastrząb2:4Skarbek ZZG KWK Pokójwięcej»
(02-03-2018 18:15)
Skarbek ZZG KWK Pokój1:8Domino Timewięcej»
(06-04-2018 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Kolejka 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 5
2 Liga:
BKS Pordzika3:2Truskawka Na Torciewięcej»
(22-04-2018 17:30)
CHzP4:3FC VIKINGwięcej»
(22-04-2018 15:00)
Los Blancos7:3FC Kaufhauswięcej»
(22-04-2018 13:45)
Madej Wróbel2:3RST Teamwięcej»
(22-04-2018 11:15)
No Name2:3Dam Packwięcej»
(22-04-2018 10:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 5
1 Liga:
Matik2:4Lambdawięcej»
(21-04-2018 16:15)
PMM5:7Rezerwawięcej»
(21-04-2018 15:00)
SlonskiDizajn.pl5:4Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-04-2018 13:45)
AWIR8:4Ekspertwięcej»
(21-04-2018 12:30)
MG6:5NSZZ Powenwięcej»
(21-04-2018 11:15)
ZZ Kadra Bielszowice7:2The Blues Ruda Śląskawięcej»
(21-04-2018 10:00)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 5
Grupa C:
AZS SUM KATOWICE0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(19-04-2018 21:00)
RIKI-TIKI DZIKI2:0Volleybeer Team Katowicewięcej»
(19-04-2018 20:00)