Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Zryw - PMB

2 LIGA, KOLEJKA 2, 08-10-2023 9:00
Zryw Siemianowice58
17
9
15
17
55
7
12
7
29
Piaśniki Magic Balls

Relacja

MVP - Serhii  Halaktionow (Zryw Siemianowice)

Statystyki

Zryw Siemianowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Halaktionow22100.0%22100.0%000.0%5862.5%82101101917
M.Szatka71070.0%6875.0%1250.0%000.0%20213251515
K.Franczuk41526.7%1520.0%31030.0%2366.7%31445031311
K.Przondziono41040.0%4757.1%030.0%1250.0%4042222910
K.Kopeć2366.7%2366.7%000.0%1333.3%123410357
T.Cieślik31030.0%2633.3%1425.0%000.0%314000272
R.Nowak030.0%030.0%000.0%000.0%11201010-1
SUMA225341.5%173450.0%51926.3%91656.3%2272912134175861

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kubas61540.0%030.0%61250.0%66100.0%43721032422
W.Zimek2540.0%2540.0%000.0%000.0%5493302414
T.Kiełtyka21020.0%000.0%21020.0%2450.0%538141488
Ł.Widera2540.0%2450.0%010.0%4850.0%303220385
K.Zając3837.5%020.0%3650.0%000.0%000000094
A.Folwarczny1714.3%1714.3%000.0%000.0%224010120
K.Kuśmierczak010.0%010.0%000.0%000.0%01101020-1
P.Staniszewski030.0%000.0%030.0%000.0%20210020-2
M.Żmuda020.0%000.0%020.0%000.0%10100010-2
SUMA165628.6%52222.7%113432.4%121866.7%2213359121185548

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)