Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Zryw - OKKS

2 LIGA, KOLEJKA 1, 01-10-2023 9:00
Zryw Siemianowice62
16
9
15
22
45
18
14
6
7
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

Relacja

MVP - Krzysztof Przondziono (Zryw Siemianowice)

Statystyki

Zryw Siemianowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Przondziono5955.6%5862.5%010.0%1250.0%32533001117
S.Halaktionow1425.0%1333.3%010.0%000.0%91100321213
R.Bilous1250.0%1250.0%000.0%1250.0%8190111311
M.Jurkiewicz3560.0%3560.0%000.0%000.0%6280113611
T.Cieślik4850.0%1333.3%3560.0%000.0%1010202118
P.Krawiec2540.0%2540.0%000.0%11100.0%224100057
K.Franczuk51533.3%2540.0%31030.0%000.0%1120103133
M.Szatka31030.0%3837.5%020.0%5683.3%0111103113
B.Terlecki010.0%010.0%000.0%000.0%303000002
P.Mularski030.0%010.0%020.0%000.0%10100000-2
SUMA246238.7%184143.9%62128.6%81172.7%3410445124136273

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Nalewajka2450.0%11100.0%1333.3%000.0%3362400515
G.Zadęcki51435.7%3475.0%21020.0%000.0%71812021212
Ł.Błędowski3650.0%3650.0%000.0%3742.9%2681101911
M.Parkietny41040.0%4580.0%050.0%22100.0%23502011010
S.Tyczka000.0%000.0%000.0%000.0%000020002
P.Sosinka2540.0%2540.0%000.0%1616.7%628000451
K.Wrana000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Musioł010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
K.Malok1714.3%1425.0%030.0%000.0%10111022-3
M.Tyczka1616.7%1333.3%030.0%000.0%00000002-3
M.Hilla090.0%030.0%060.0%000.0%42600010-4
D.Biernat040.0%030.0%010.0%000.0%10111040-5
SUMA186627.3%153444.1%3329.4%61540.0%2617436130154535

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
Liga:
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
SPACE STARS2:14Silesia Bullswięcej»
(09-06-2024 13:00)
Kolejka 9
Swojskie Konfitury2:1RED BULLwięcej»
(09-06-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Fryncita Streetwięcej»
(09-06-2024 11:00)
ANTEO5:4AWIRwięcej»
(09-06-2024 10:00)
RST Team5:1KostKevwięcej»
(09-06-2024 9:00)
Zygzak1:4MK ENVIROwięcej»
(08-06-2024 11:00)
No Name6:1SPACE STARSwięcej»
(08-06-2024 10:00)
B-ce Team7:2HHTwięcej»
(08-06-2024 9:00)
AKF Ślonsk0:3Silesia Bullswięcej»
(08-06-2024 8:00)
Kolejka 6
Silesia Bulls2:3RST Teamwięcej»
(08-06-2024 13:00)
Kolejka 4
KostKev4:0AWIRwięcej»
(08-06-2024 12:00)
Kolejka 8
AWIR5:4No Namewięcej»
(26-05-2024 12:00)
KostKev7:1B-ce Teamwięcej»
(26-05-2024 11:00)
RED BULL1:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(26-05-2024 10:00)
Silesia Bulls0:1Swojskie Konfiturywięcej»
(26-05-2024 9:00)