Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Zryw - Dobre Chłopaki

2 LIGA, KOLEJKA 14, 03-03-2024 11:40
Zryw Siemianowice40
10
7
9
14
63
20
9
15
19
Dobre Chłopaki

Relacja

MVP - Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Zryw Siemianowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kopeć6875.0%6875.0%000.0%000.0%41511011216
S.Halaktionow2825.0%2540.0%030.0%000.0%202253347
P.Krawiec3742.9%2633.3%11100.0%3475.0%2132014107
R.Bilous040.0%040.0%000.0%000.0%718002105
M.Szatka21020.0%1425.0%1616.7%22100.0%213330375
R.Nowak2825.0%2825.0%000.0%3475.0%415121772
Ł.Hanak020.0%010.0%010.0%000.0%10102030-2
SUMA154731.9%133636.1%21118.2%81080.0%225279137224040

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Rabsztyn41040.0%41040.0%000.0%1250.0%96155333925
P.Krajewski51145.5%3837.5%2366.7%1250.0%731043041319
K.Pomaranik41040.0%3650.0%1425.0%000.0%224120199
T.Wasiewicz1250.0%1250.0%000.0%000.0%246100028
W.Seman4944.4%3560.0%1425.0%1250.0%1121202107
S.Kusyk51631.3%2450.0%31225.0%2450.0%1012303155
K.Gaweł1616.7%000.0%1616.7%000.0%112010031
K.Żebrok060.0%020.0%040.0%2366.7%123210120
SUMA247034.3%163743.2%83324.2%71353.8%24194316153146374

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)