Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wataha - Płomień Żory

2 LIGA, KOLEJKA 4, 21-10-2023 17:20
Wataha31
13
6
5
7
63
15
10
12
26
Płomień Żory

Relacja

MVP - Łukasz Ogon (Płomień Żory)

Statystyki

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Bednarek51533.3%51435.7%010.0%22100.0%62810011210
P.Marszałek3742.9%3742.9%000.0%000.0%426110268
B.Błachnio2825.0%1520.0%1333.3%2450.0%718320676
M.Zaręba1425.0%020.0%1250.0%020.0%202010031
D.Fornagiel090.0%050.0%040.0%000.0%62811050-4
T.Markocki1911.1%020.0%1714.3%000.0%30300033-5
SUMA125223.1%93525.7%31717.6%4850.0%28735650173116

Płomień Żory

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Ogon121866.7%111573.3%1333.3%050.0%571200112526
P.Golc2540.0%1333.3%1250.0%000.0%6174122514
M.Solewodziński82138.1%61637.5%2540.0%1333.3%6171104199
M.Mostowski050.0%050.0%000.0%000.0%5611010007
C.Rusek2728.6%030.0%2450.0%1250.0%213200076
P.Młotek1520.0%1425.0%010.0%3475.0%134110155
S.Świątoniowski040.0%030.0%010.0%000.0%213220003
R.Gacioch1425.0%1333.3%010.0%030.0%213120022
Ł.Kania040.0%030.0%010.0%000.0%123210002
M.Jantoń010.0%010.0%000.0%000.0%101000000
SUMA267435.1%205635.7%61833.3%51729.4%312354139386374

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)