Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wataha - OKKS

2 LIGA, KOLEJKA 8, 17-12-2023 11:20
Wataha35
6
4
16
9
79
21
21
18
19
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

Relacja

MVP - Mikołaj Parkietny (OKKS)

Statystyki

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Bednarek3837.5%3742.9%010.0%000.0%114152002616
P.Marszałek3742.9%3742.9%000.0%61060.0%54900021211
D.Fornagiel41526.7%3933.3%1616.7%000.0%224230295
T.Markocki060.0%000.0%060.0%000.0%40431140-1
M.Zaręba1911.1%1520.0%040.0%000.0%31410022-3
D.Szastak21513.3%21020.0%050.0%22100.0%01104066-8
SUMA136021.7%123831.6%1224.5%81266.7%251237881183520

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Parkietny61060.0%5683.3%1425.0%22100.0%561132101528
M.Tyczka71070.0%3475.0%4666.7%000.0%70712011824
G.Zadęcki71546.7%4850.0%3742.9%11100.0%81913021821
M.Hilla2450.0%2366.7%010.0%3475.0%5270200713
K.Malok41330.8%3837.5%1520.0%000.0%011420196
S.Tyczka000.0%000.0%000.0%000.0%202210005
D.Biernat1520.0%1520.0%000.0%020.0%112250223
Ł.Błędowski2366.7%2366.7%000.0%030.0%235000243
R.Hilla1616.7%1425.0%020.0%22100.0%011020141
K.Wrana010.0%000.0%010.0%000.0%101010100
M.Musioł1520.0%1425.0%010.0%020.0%10111002-1
SUMA317243.1%224548.9%92733.3%81650.0%321547142111079103

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)