Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wataha - New York Bricks

2 LIGA, KOLEJKA 1, 01-10-2023 13:00
Wataha47
7
7
18
15
67
19
23
10
15
New York Bricks

Relacja

MVP - Tomasz Czekaj (New York Bricks)

Statystyki

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Kucypera51533.3%4850.0%1714.3%11100.0%4152303129
P.Bednarek2366.7%2366.7%000.0%000.0%415000147
P.Marszałek2633.3%2633.3%000.0%000.0%448000246
B.Błachnio3933.3%3837.5%010.0%1250.0%426030475
D.Fornagiel1520.0%1425.0%010.0%000.0%246110125
D.Szastak72330.4%31225.0%41136.4%000.0%1012113184
M.Zaręba040.0%000.0%040.0%000.0%325110102
SUMA206530.8%154136.6%52420.8%2366.7%221436691154738

New York Bricks

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Czekaj101855.6%81172.7%2728.6%000.0%63947032231
A.Kujawski61250.0%61060.0%020.0%1425.0%641012031314
P.Salamon3742.9%3650.0%010.0%000.0%1234400613
A.Duś3742.9%3742.9%000.0%000.0%3580000610
K.Lelonek1333.3%1333.3%000.0%000.0%426110127
M.Otrzonsek61931.6%4944.4%21020.0%040.0%2131522146
A.Wawrzyniuk1520.0%1425.0%010.0%22100.0%213220245
SUMA307142.3%265052.0%42119.0%31030.0%24184213212116786

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)