Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wataha - Drozd

2 LIGA, KOLEJKA 11, 28-01-2024 9:00
Wataha67
23
17
13
14
60
5
16
25
14
Drozd Katowice

Relacja

MVP - Krzysztof Rospondek (Wataha)

Statystyki

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Rospondek81457.1%4666.7%4850.0%22100.0%961520212234
D.Szastak81844.4%4850.0%41040.0%44100.0%21302012418
P.Marszałek2540.0%2540.0%000.0%1250.0%5491102510
B.Błachnio1616.7%1520.0%010.0%1250.0%213061136
P.Kucypera31225.0%11100.0%21118.2%000.0%314050385
M.Zaręba2540.0%2366.7%020.0%1250.0%101100053
T.Markocki020.0%000.0%020.0%000.0%10101120-1
SUMA246238.7%142850.0%103429.4%91275.0%2313364154106775

Drozd Katowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Keller81942.1%4757.1%41233.3%000.0%70735022022
M.Zadora41040.0%3742.9%1333.3%1250.0%42612011011
R.Dudek11100.0%11100.0%000.0%000.0%516001029
P.Kłaptocz41330.8%41233.3%010.0%3475.0%1341111117
M.Smółka1425.0%1425.0%000.0%000.0%426011027
B.Bogacki51338.5%51241.7%010.0%000.0%2021201106
G.Pilecki1520.0%1520.0%000.0%1250.0%336310236
M.Kaczmarek1333.3%1250.0%010.0%000.0%000000020
SUMA256836.8%205040.0%51827.8%5862.5%261137912376068

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)