Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wataha - Asy Śląska

2 LIGA, KOLEJKA 18, 13-04-2024 16:00
Wataha70
11
15
17
27
29
12
2
7
8
Asy Śląska

Relacja

MVP - Krzysztof Rospondek (Wataha)

Statystyki

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Rospondek71741.2%61154.5%1616.7%2366.7%1361912221728
P.Bednarek51145.5%51145.5%000.0%010.0%751220101018
D.Szastak112544.0%71546.7%41040.0%11100.0%10112032714
P.Marszałek3475.0%3475.0%000.0%000.0%4151000611
M.Zaręba3837.5%3742.9%010.0%000.0%011530169
B.Błachnio2633.3%2540.0%010.0%000.0%325330348
T.Markocki020.0%000.0%020.0%000.0%101212004
D.Fornagiel040.0%040.0%000.0%000.0%314020101
P.Kucypera000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA317740.3%265745.6%52025.0%3560.0%32164815135107093

Asy Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Wymazała41428.6%41428.6%000.0%000.0%105150034812
A.Nowak3933.3%33100.0%060.0%1250.0%202201174
P.Breguła21020.0%21020.0%000.0%000.0%617220740
M.Bryjak000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
T.Janocha000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
K.Łuczak000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
R.Żelazny000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
A.Mieszczanin42119.0%21020.0%21118.2%000.0%538210510-1
K.Soballa040.0%010.0%030.0%000.0%11211010-1
J.Surowiec030.0%020.0%010.0%000.0%30301030-2
SUMA136121.3%114027.5%2219.5%1250.0%271037754212912

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)