Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Płomień Żory - Dobre Chłopaki

2 LIGA, KOLEJKA 5, 05-11-2023 9:00
Płomień Żory57
12
16
6
23
73
25
13
19
16
Dobre Chłopaki

Relacja

 MVP - Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Płomień Żory

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Ogon102050.0%51338.5%5771.4%6875.0%61741233130
A.Koss3650.0%3650.0%000.0%000.0%426010169
P.Golc31323.1%31030.0%030.0%2450.0%516140285
S.Dudek040.0%030.0%010.0%22100.0%314110123
R.Gacioch2366.7%11100.0%1250.0%020.0%101210452
M.Jantoń000.0%000.0%000.0%020.0%112230302
M.Solewodziński21216.7%21020.0%020.0%1250.0%246030350
W.Molitor010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
SUMA205933.9%144431.8%61540.0%112055.0%22103210142175750

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Rabsztyn5955.6%5955.6%000.0%51241.7%581343131522
D.Dereniowski81361.5%81080.0%030.0%000.0%62821021620
K.Żurawlow4757.1%4757.1%000.0%1250.0%3252301914
P.Krajewski51145.5%51050.0%010.0%1250.0%61733041113
K.Pomaranik3560.0%1250.0%2366.7%4757.1%31430021212
D.Tabaszewski000.0%000.0%000.0%020.0%213000001
T.Horublewicz1333.3%1250.0%010.0%000.0%011000120
P.Skarżyński010.0%000.0%010.0%000.0%000010000
K.Żebrok020.0%020.0%000.0%000.0%11200010-1
W.Seman3837.5%3650.0%020.0%2728.6%20200028-2
N.Dutkowski040.0%030.0%010.0%000.0%20200010-3
SUMA296346.0%275152.9%21216.7%133240.6%30174714111177376

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)