Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: PMB - Olimpia

2 LIGA, KOLEJKA 5, 04-11-2023 18:40
Piaśniki Magic Balls61
16
17
17
11
67
19
14
19
15
Olimpia Basket

Relacja

MVP - Robert Wieczorek (Olimpia Basket)

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kubas91947.4%3650.0%61346.2%51050.0%70703032921
T.Kiełtyka31127.3%1425.0%2728.6%000.0%6390300812
W.Zimek2366.7%2366.7%000.0%040.0%516110146
A.Folwarczny1616.7%1520.0%010.0%4666.7%314100064
M.Wierzbicki2366.7%2366.7%000.0%2450.0%112000164
M.Cieślik2366.7%22100.0%010.0%1425.0%101000052
K.Zając1425.0%010.0%1333.3%000.0%00000013-1
SUMA204940.8%112445.8%92536.0%122842.9%2362927066148

Olimpia Basket

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Wieczorek101758.8%71163.6%3650.0%11100.0%821014032429
P.Kugiejko51050.0%51050.0%000.0%1250.0%571210201120
Ł.Kowalski2633.3%2450.0%020.0%000.0%64100602414
P.Osadnik4757.1%1250.0%3560.0%000.0%10101001110
G.Rosiński2633.3%1333.3%1333.3%3933.3%224100182
W.Szastok010.0%000.0%010.0%000.0%000120002
M.Sękowski000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
R.Knyrek020.0%020.0%000.0%000.0%00010000-1
A.Warzycha21315.4%2633.3%070.0%5683.3%10110019-2
SUMA256240.3%183847.4%72429.2%101855.6%231538613276774

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)