Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: PMB - OKKS

2 LIGA, KOLEJKA 4, 22-10-2023 11:40
Piaśniki Magic Balls38
3
12
11
12
78
21
24
11
22
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

Relacja

MVP - Grzegorz Zadęcki (OKKS)

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Widera61154.5%61154.5%000.0%3560.0%22421051510
M.Cieślik1425.0%1333.3%010.0%000.0%224210026
T.Kiełtyka21414.3%1425.0%11010.0%000.0%505410053
K.Zając1616.7%030.0%1333.3%000.0%224100132
P.Staniszewski000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Kubas42119.0%31030.0%1119.1%4666.7%303030113-1
J.Kaizik0100.0%040.0%060.0%000.0%12310030-9
SUMA146621.2%113531.4%3319.7%71163.6%158231060103811

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
G.Zadęcki91752.9%71163.6%2633.3%000.0%52703002022
M.Parkietny4666.7%33100.0%1333.3%3475.0%52701241215
P.Sosinka61060.0%61060.0%000.0%000.0%25701021214
Ł.Błędowski3560.0%3560.0%000.0%000.0%3360201611
Ł.Nalewajka1250.0%010.0%11100.0%000.0%4150400311
M.Hilla2450.0%2366.7%010.0%020.0%8190100410
K.Matysek010.0%010.0%000.0%1250.0%2021800110
M.Tyczka4944.4%1250.0%3742.9%22100.0%40410031310
D.Biernat11100.0%11100.0%000.0%22100.0%202011246
R.Hilla1425.0%1425.0%000.0%000.0%112000021
K.Malok020.0%010.0%010.0%1250.0%20203041-1
K.Wrana010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
SUMA316250.0%244257.1%72035.0%91464.3%38155322431678108

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)