Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: PMB - Dobre Chłopaki

2 LIGA, KOLEJKA 7, 10-12-2023 11:40
Piaśniki Magic Balls63
15
15
17
16
60
13
18
15
14
Dobre Chłopaki

Relacja

 MVP - Adam Szabatowski (PMB)

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Szabatowski101952.6%81650.0%2366.7%3650.0%43721022521
T.Kiełtyka3650.0%1250.0%2450.0%22100.0%61710111015
Ł.Widera22100.0%22100.0%000.0%11100.0%3143302513
W.Zimek1250.0%1250.0%000.0%1250.0%7180110311
A.Folwarczny1250.0%1250.0%000.0%000.0%235021128
K.Zając11100.0%000.0%11100.0%000.0%000010034
M.Wierzbicki000.0%000.0%000.0%000.0%000100001
M.Kubas52222.7%3933.3%21315.4%3475.0%1120201150
M.Cieślik010.0%010.0%000.0%000.0%00000010-2
SUMA235541.8%163447.1%72133.3%101566.7%231033710386371

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Rabsztyn71163.6%71163.6%000.0%88100.0%62812232228
K.Żebrok3560.0%2366.7%1250.0%000.0%1342402713
D.Dereniowski61060.0%6966.7%010.0%000.0%41511031212
K.Pomaranik51435.7%51241.7%020.0%1616.7%5270102113
W.Seman2633.3%2450.0%020.0%1425.0%224000151
P.Krajewski020.0%020.0%000.0%000.0%101010000
P.Skarżyński010.0%000.0%010.0%000.0%101000000
K.Żurawlow1425.0%1333.3%010.0%1250.0%303000230
N.Dutkowski010.0%010.0%000.0%000.0%00000010-2
SUMA245444.4%234551.1%1911.1%112055.0%231033492146055

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)