Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Olimpia - Płomień Żory

2 LIGA, KOLEJKA 11, 27-01-2024 18:40
Olimpia Basket55
16
17
13
9
56
23
10
15
8
Płomień Żory

Relacja

MVP -  Łukasz Ogon (Płomień Żory)

Statystyki

Olimpia Basket

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Kugiejko81457.1%81457.1%000.0%21020.0%1091933121828
W.Szastok020.0%010.0%010.0%44100.0%3251300411
P.Osadnik4850.0%1333.3%3560.0%2366.7%1010001138
A.Warzycha52123.8%1616.7%41526.7%22100.0%6060202166
R.Wieczorek1156.7%070.0%1812.5%1250.0%10414080546
M.Gumiński030.0%030.0%000.0%000.0%01100010-3
SUMA186328.6%103429.4%82927.6%112152.4%3016464161115556

Płomień Żory

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Ogon71258.3%6875.0%1425.0%020.0%50511101516
P.Golc3742.9%3742.9%000.0%3475.0%3142300913
M.Solewodziński51631.3%3933.3%2728.6%11100.0%30324331311
A.Koss1333.3%1333.3%000.0%000.0%325000025
C.Rusek1250.0%1250.0%000.0%000.0%404000025
M.Jantoń000.0%000.0%000.0%22100.0%314000224
S.Dudek1616.7%1520.0%010.0%2366.7%224100043
S.Świątoniowski2366.7%2366.7%000.0%010.0%000000042
P.Młotek2825.0%2633.3%020.0%1425.0%202130250
M.Mostowski000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA225738.6%194344.2%31421.4%91752.9%25631711475659

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 13
Liga:
AKF Ślonsk0:3HHTwięcej»
(31-08-2024 13:00)
Kolejka 12
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
ANTEO3:2Zygzakwięcej»
(30-06-2024 12:00)
Fryncita Street5:4Silesia Bullswięcej»
(30-06-2024 11:00)
MK ENVIRO12:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-06-2024 10:00)
HHT2:5Swojskie Konfiturywięcej»
(30-06-2024 9:00)
AWIR2:2RST Teamwięcej»
(29-06-2024 11:00)
No Name1:8B-ce Teamwięcej»
(29-06-2024 10:00)
SPACE STARS5:6RED BULLwięcej»
(29-06-2024 9:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)