Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Olimpia - Dobre Chłopaki

2 LIGA, KOLEJKA 16, 16-03-2024 14:20
Olimpia Basket48
11
14
14
9
66
12
18
22
14
Dobre Chłopaki

Relacja

MVP - Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Olimpia Basket

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Wieczorek51338.5%1520.0%4850.0%000.0%931223051418
Ł.Kowalski31030.0%31030.0%000.0%1250.0%115161505716
P.Kugiejko71643.8%71643.8%000.0%1520.0%53811411515
M.Gumiński020.0%010.0%010.0%000.0%213030202
P.Osadnik31520.0%080.0%3742.9%020.0%33601039-1
W.Szastok060.0%050.0%010.0%000.0%31412030-2
M.Sękowski1714.3%1616.7%010.0%1250.0%00020043-6
SUMA196927.5%125123.5%71838.9%31127.3%3316497154234842

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Krajewski51533.3%3933.3%2633.3%020.0%30397001219
D.Dereniowski81844.4%81650.0%020.0%2450.0%52731011816
K.Żebrok51241.7%4850.0%1425.0%000.0%25714011115
K.Pomaranik51050.0%51050.0%000.0%1520.0%81911141110
K.Żurawlow3837.5%3742.9%010.0%000.0%426010167
T.Horublewicz2366.7%22100.0%010.0%000.0%303100146
T.Wasiewicz1520.0%1520.0%000.0%000.0%336000123
N.Dutkowski1520.0%1425.0%010.0%000.0%112200121
SUMA307639.5%276144.3%31520.0%31127.3%29144317141106677

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)