Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: OKKS - PMB

2 LIGA, KOLEJKA 12, 10-02-2024 17:20
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy89
26
22
19
22
77
17
13
17
30
Piaśniki Magic Balls

Relacja

 MVP: Grzegorz Zadęcki (OKKS)

Statystyki

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
G.Zadęcki132065.0%4666.7%91464.3%000.0%10111210033548
D.Biernat7977.8%7887.5%010.0%4757.1%30326041820
P.Sosinka4944.4%4944.4%000.0%020.0%64100000811
Ł.Błędowski41040.0%41040.0%000.0%3560.0%15602011110
L.Lisek2366.7%000.0%2366.7%000.0%101000165
K.Malok41233.3%3742.9%1520.0%22100.0%0000404113
S.Tyczka010.0%000.0%010.0%000.0%404200203
K.Wrana010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
SUMA346552.3%224055.0%122548.0%91656.3%2510356220158999

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Folwarczny3742.9%3742.9%000.0%22100.0%66120310820
T.Kiełtyka71258.3%11100.0%61154.5%000.0%40411012020
M.Kubas92634.6%51145.5%41526.7%11100.0%71825042317
Ł.Widera61346.2%51145.5%1250.0%020.0%32555021317
M.Wierzbicki2540.0%2540.0%000.0%22100.0%202120266
K.Zając2450.0%010.0%2366.7%000.0%000010263
M.Cieślik010.0%000.0%010.0%1250.0%011110012
SUMA296842.6%163644.4%133240.6%6966.7%22103210181117785

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)