Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: OKKS - Dobre Chłopaki

2 LIGA, KOLEJKA 18, 13-04-2024 10:20
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy50
11
16
15
8
78
12
24
14
28
Dobre Chłopaki

Relacja

MVP - Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Hilla41428.6%2540.0%2922.2%2540.0%1421613041215
P.Sosinka5862.5%5771.4%010.0%1425.0%6170205119
M.Musioł3475.0%3475.0%000.0%000.0%134010367
D.Biernat2825.0%2633.3%020.0%000.0%224150246
R.Hilla1425.0%010.0%1333.3%000.0%123010232
K.Malok52025.0%21020.0%31030.0%000.0%202111413-1
L.Lisek020.0%010.0%010.0%1250.0%00010011-2
K.Wrana020.0%020.0%000.0%000.0%00010010-2
SUMA206232.3%143638.9%62623.1%41136.4%2610365131225034

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Rabsztyn91181.8%91181.8%000.0%22100.0%661231002034
K.Pomaranik71353.8%71070.0%030.0%33100.0%21362121721
D.Dereniowski41136.4%3837.5%1333.3%000.0%111121300918
N.Dutkowski4944.4%3475.0%1520.0%000.0%4150410914
P.Krajewski1616.7%1333.3%030.0%010.0%213241026
D.Tabaszewski2450.0%2450.0%000.0%000.0%213200245
P.Skarżyński41136.4%4944.4%020.0%2366.7%1121001104
W.Seman31127.3%3742.9%040.0%1425.0%21310137-2
SUMA347644.7%325657.1%22010.0%81361.5%30134316144878100

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)