Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: OKKS - Asy Śląska

2 LIGA, KOLEJKA 2, 07-10-2023 18:40
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy97
25
24
27
21
48
7
17
18
6
Asy Śląska

Relacja

 MVP - Grzegorz Zadęcki (OKKS)

Statystyki

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
G.Zadęcki111861.1%6875.0%51050.0%4580.0%821013103138
P.Sosinka6875.0%6875.0%000.0%11100.0%641002001323
M.Hilla6785.7%55100.0%1250.0%1250.0%43751031422
M.Parkietny3650.0%1250.0%2450.0%55100.0%41522211320
D.Biernat4757.1%3650.0%11100.0%000.0%3030803914
K.Malok3475.0%33100.0%010.0%010.0%3030502610
M.Tyczka4850.0%2450.0%2450.0%000.0%0000001105
Ł.Błędowski040.0%040.0%000.0%1250.0%325120113
M.Musioł010.0%010.0%000.0%000.0%011000000
K.Wrana010.0%010.0%000.0%000.0%10100010-1
R.Hilla020.0%020.0%000.0%020.0%00010030-6
SUMA376656.1%264459.1%112250.0%121866.7%321345102331597128

Asy Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Bryjak4944.4%1333.3%3650.0%000.0%62800001114
A.Mieszczanin61346.2%5955.6%1425.0%3650.0%42632041613
P.Breguła3475.0%3475.0%000.0%22100.0%1121202810
T.Janocha1250.0%11100.0%010.0%000.0%325102128
R.Buczma21020.0%21020.0%000.0%1250.0%22430045-1
K.Soballa060.0%030.0%030.0%000.0%12301000-2
A.Nowak030.0%030.0%000.0%000.0%00010010-3
K.Łuczak21811.1%1911.1%1911.1%1425.0%02212046-12
SUMA186527.7%134231.0%52321.7%71450.0%1713301072164827

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)