Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: New York Bricks - Dobre Chłopaki

2 LIGA, KOLEJKA 2, 08-10-2023 11:40
New York Bricks49
10
13
10
16
77
19
20
16
22
Dobre Chłopaki

Relacja

 MVP - Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)

Statystyki

New York Bricks

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Kujawski51145.5%4944.4%1250.0%010.0%63923051113
A.Wawrzyniuk2450.0%22100.0%020.0%2366.7%4150211610
A.Duś22100.0%22100.0%000.0%000.0%202120247
T.Czekaj2922.2%2633.3%030.0%010.0%505221343
J.Ciężki82138.1%51435.7%3742.9%030.0%1120217191
M.Suiski2450.0%11100.0%1333.3%020.0%101100251
M.Czarnecki010.0%010.0%000.0%000.0%01100030-3
K.Lelonek040.0%010.0%030.0%000.0%10100000-3
SUMA215637.5%163644.4%52025.0%21020.0%206266113234929

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Rabsztyn91090.0%91090.0%000.0%2366.7%15610122024
D.Dereniowski71546.7%71450.0%010.0%11100.0%43752121520
K.Pomaranik4944.4%1333.3%3650.0%000.0%41536121119
K.Żurawlow4666.7%4580.0%010.0%020.0%5491102813
S.Kusyk41526.7%1714.3%3837.5%3475.0%41543141411
D.Tabaszewski1250.0%1250.0%000.0%000.0%123110026
N.Dutkowski010.0%010.0%000.0%000.0%325100005
W.Seman020.0%010.0%010.0%000.0%314011004
P.Krajewski1616.7%040.0%1250.0%020.0%314310232
T.Wasiewicz2366.7%2366.7%000.0%020.0%011000042
P.Skarżyński010.0%000.0%010.0%000.0%000010000
T.Horublewicz040.0%030.0%010.0%000.0%11220020-2
SUMA327443.2%255347.2%72133.3%61442.9%292251211651677104

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)