Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Drozd - OKKS

2 LIGA, KOLEJKA 15, 10-03-2024 10:20
Drozd Katowice51
10
8
21
12
60
19
19
12
10
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

Relacja

MVP - Grzegorz Zadęcki (OKKS)

Statystyki

Drozd Katowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Keller51533.3%4944.4%1616.7%55100.0%40432011614
M.Zadora2825.0%1616.7%1250.0%1250.0%6281400612
R.Dudek020.0%020.0%000.0%000.0%257210107
G.Pilecki2633.3%2540.0%010.0%020.0%9110100445
B.Bogacki51338.5%51241.7%010.0%2450.0%2131205123
B.Skop41822.2%3560.0%1137.7%44100.0%0221212133
SUMA186229.0%153938.5%32313.0%121770.6%2311349111135144

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
G.Zadęcki71353.8%5683.3%2728.6%55100.0%921114122130
Ł.Nalewajka3742.9%33100.0%040.0%000.0%3361600615
M.Parkietny41233.3%3742.9%1520.0%1250.0%45922021012
S.Tyczka22100.0%22100.0%000.0%000.0%213100246
M.Musioł020.0%000.0%020.0%3475.0%224110135
P.Sosinka3933.3%3837.5%010.0%020.0%404111065
M.Tyczka2633.3%2450.0%020.0%000.0%505210345
K.Malok31030.0%3650.0%040.0%000.0%303030362
R.Hilla010.0%000.0%010.0%000.0%101010100
K.Wrana000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
L.Lisek010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
SUMA246338.1%213756.8%32611.5%91369.2%3313469192146079

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
Liga:
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
SPACE STARS2:14Silesia Bullswięcej»
(09-06-2024 13:00)
Kolejka 9
Swojskie Konfitury2:1RED BULLwięcej»
(09-06-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Fryncita Streetwięcej»
(09-06-2024 11:00)
ANTEO5:4AWIRwięcej»
(09-06-2024 10:00)
RST Team5:1KostKevwięcej»
(09-06-2024 9:00)
Zygzak1:4MK ENVIROwięcej»
(08-06-2024 11:00)
No Name6:1SPACE STARSwięcej»
(08-06-2024 10:00)
B-ce Team7:2HHTwięcej»
(08-06-2024 9:00)
AKF Ślonsk0:3Silesia Bullswięcej»
(08-06-2024 8:00)
Kolejka 6
Silesia Bulls2:3RST Teamwięcej»
(08-06-2024 13:00)
Kolejka 4
KostKev4:0AWIRwięcej»
(08-06-2024 12:00)
Kolejka 8
AWIR5:4No Namewięcej»
(26-05-2024 12:00)
KostKev7:1B-ce Teamwięcej»
(26-05-2024 11:00)
RED BULL1:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(26-05-2024 10:00)
Silesia Bulls0:1Swojskie Konfiturywięcej»
(26-05-2024 9:00)