Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobre Chłopaki - Zryw

2 LIGA, KOLEJKA 6, 18-11-2023 13:00
Dobre Chłopaki66
20
12
19
15
64
12
17
20
15
Zryw Siemianowice

Relacja

MVP - Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Dereniowski101662.5%91560.0%11100.0%1250.0%53820002225
R.Rabsztyn2450.0%2450.0%000.0%91560.0%1071721011324
P.Krajewski1812.5%040.0%1333.3%000.0%235241236
K.Żurawlow2366.7%2366.7%000.0%11100.0%112000056
K.Pomaranik2825.0%2728.6%010.0%2366.7%426010165
S.Kusyk41822.2%2450.0%21414.3%5683.3%2023405154
N.Dutkowski11100.0%11100.0%000.0%000.0%000010221
T.Horublewicz020.0%020.0%000.0%000.0%202100001
T.Wasiewicz010.0%010.0%000.0%000.0%011000000
W.Seman030.0%020.0%010.0%000.0%30310020-1
P.Skarżyński010.0%000.0%010.0%000.0%00000010-2
SUMA226533.8%184341.9%42119.0%182766.7%29174611111146669

Zryw Siemianowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Mandowski6785.7%6785.7%000.0%2366.7%1121304241427
K.Przondziono61250.0%51050.0%1250.0%1333.3%821014151417
K.Kopeć3650.0%3650.0%000.0%1425.0%347110278
P.Krawiec2633.3%2633.3%000.0%000.0%123020045
P.Mularski2922.2%1425.0%1520.0%22100.0%202001073
T.Cieślik41136.4%2728.6%2450.0%000.0%2020104102
K.Franczuk21118.2%1250.0%1911.1%3475.0%202210281
SUMA256240.3%204247.6%52025.0%91656.3%2910394134176463

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)