Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobre Chłopaki - Wataha

2 LIGA, KOLEJKA 17, 23-03-2024 15:40
Dobre Chłopaki90
25
12
19
34
60
14
15
21
10
Wataha

Relacja

MVP - Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Dereniowski131968.4%121770.6%1250.0%22100.0%41533032931
R.Rabsztyn6785.7%6785.7%000.0%1333.3%841212111325
K.Pomaranik5862.5%4666.7%1250.0%1250.0%42624001220
S.Kusyk72035.0%1520.0%61540.0%000.0%11215022013
D.Tabaszewski1250.0%1250.0%000.0%11100.0%6390200313
K.Żurawlow2728.6%2633.3%010.0%000.0%336010046
N.Dutkowski2825.0%050.0%2366.7%000.0%303110164
P.Skarżyński000.0%000.0%000.0%000.0%000020101
K.Gaweł1425.0%000.0%1425.0%000.0%000000030
SUMA377549.3%264854.2%112740.7%5862.5%2914438201890113

Wataha

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Bednarek61154.5%61154.5%000.0%020.0%851325011224
K.Rospondek71643.8%5955.6%2728.6%000.0%70732011618
B.Błachnio5771.4%5771.4%000.0%1333.3%23504161111
D.Szastak61833.3%31030.0%3837.5%000.0%1120201156
T.Markocki020.0%000.0%020.0%000.0%404010102
M.Zaręba2540.0%22100.0%030.0%000.0%000020142
D.Fornagiel1616.7%1520.0%010.0%000.0%202110120
SUMA276541.5%224450.0%52123.8%1520.0%249336171126063

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)