Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobre Chłopaki - Płomień Żory

2 LIGA, KOLEJKA 13, 25-02-2024 9:00
Dobre Chłopaki77
26
16
23
12
31
6
6
8
11
Płomień Żory

Relacja

 MVP - Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Dereniowski61060.0%6785.7%030.0%000.0%53807021221
P.Krajewski5683.3%3475.0%22100.0%000.0%50505021219
R.Rabsztyn51050.0%5955.6%010.0%1425.0%821012301119
S.Kusyk41233.3%1425.0%3837.5%000.0%21324021110
K.Pomaranik3560.0%3475.0%010.0%1250.0%213100078
W.Seman4850.0%4580.0%030.0%020.0%123120088
K.Żurawlow3475.0%33100.0%010.0%000.0%202000067
K.Gaweł2366.7%000.0%2366.7%000.0%101010166
P.Skarżyński2366.7%2366.7%000.0%000.0%202000045
D.Tabaszewski010.0%010.0%000.0%000.0%213200202
T.Horublewicz020.0%010.0%010.0%000.0%00001010-2
SUMA346453.1%274165.9%72330.4%2825.0%30104072231077103

Płomień Żory

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Ogon62326.1%51533.3%1812.5%040.0%57122121138
M.Mostowski3933.3%3742.9%020.0%000.0%347000166
A.Koss3837.5%3837.5%000.0%000.0%224110265
C.Rusek1520.0%1333.3%020.0%000.0%123110122
P.Golc21118.2%2825.0%030.0%000.0%41501134-1
P.Młotek060.0%030.0%030.0%000.0%20213010-1
SUMA156224.2%144431.8%1185.6%040.0%17163357393119

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)