Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobre Chłopaki - Olimpia

2 LIGA, KOLEJKA 8, 17-12-2023 12:40
Dobre Chłopaki84
20
13
28
23
65
19
23
18
5
Olimpia Basket

Relacja

MVP - Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Rabsztyn71258.3%71258.3%000.0%2366.7%551052311629
D.Dereniowski91369.2%91275.0%010.0%1250.0%911015021928
P.Krajewski3742.9%2540.0%1250.0%000.0%7184601720
S.Kusyk71643.8%4580.0%31127.3%1250.0%12304011814
K.Żebrok4666.7%2366.7%2366.7%000.0%20224021014
K.Żurawlow21020.0%2825.0%020.0%22100.0%235100064
K.Pomaranik2728.6%2366.7%040.0%2540.0%101011061
W.Seman1250.0%1250.0%000.0%000.0%000010121
SUMA357347.9%295058.0%62326.1%81457.1%27123913234884111

Olimpia Basket

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Warzycha102540.0%81747.1%2825.0%6785.7%61713022821
P.Osadnik71450.0%4850.0%3650.0%11100.0%32531021818
R.Wieczorek51145.5%2633.3%3560.0%000.0%426012071318
M.Sękowski1520.0%1425.0%010.0%22100.0%729010347
M.Gumiński000.0%000.0%000.0%020.0%404200004
P.Kugiejko1616.7%1616.7%000.0%040.0%20212122-3
SUMA246139.3%164139.0%82040.0%91656.3%267337191166565

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
AKF Ślonsk0:3B-ce Teamwięcej»
(21-04-2024 12:00)
RED BULL3:9ANTEOwięcej»
(21-04-2024 11:00)
SPACE STARS2:8ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(21-04-2024 10:00)
Swojskie Konfitury5:8RST Teamwięcej»
(21-04-2024 9:00)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 4
Liga:
HHT1:11MK ENVIROwięcej»
(20-04-2024 12:00)
Fryncita Street3:6No Namewięcej»
(20-04-2024 11:00)
Silesia Bulls2:13Zygzakwięcej»
(20-04-2024 10:00)
Kolejka 3
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)