Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobre Chłopaki - OKKS

2 LIGA, KOLEJKA 9, 13-01-2024 17:20
Dobre Chłopaki101
29
22
25
25
70
17
19
7
27
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

Relacja

MVP - Szymon Kusyk (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
S.Kusyk122352.2%61154.5%61250.0%22100.0%31413013228
P.Krajewski51145.5%3475.0%2728.6%020.0%81954001222
K.Pomaranik4666.7%3560.0%11100.0%3475.0%52732001221
R.Rabsztyn7977.8%7977.8%000.0%4757.1%21322101821
K.Żurawlow2366.7%1250.0%11100.0%000.0%5161301513
D.Dereniowski71258.3%61060.0%1250.0%2633.3%22403031712
W.Seman2450.0%2450.0%000.0%1250.0%101110055
SUMA396857.4%284562.2%112347.8%122352.2%26834131815101122

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Tyczka81080.0%4580.0%4580.0%1250.0%31401012122
G.Zadęcki71936.8%4850.0%31127.3%11100.0%50503001814
Ł.Błędowski4944.4%4944.4%000.0%4757.1%44801031210
S.Tyczka1333.3%1250.0%010.0%22100.0%5052201410
M.Hilla11100.0%11100.0%000.0%000.0%426021427
D.Biernat1425.0%020.0%1250.0%020.0%415080635
K.Malok1250.0%11100.0%010.0%000.0%000000021
M.Musioł2450.0%2366.7%010.0%000.0%000000141
L.Lisek000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
P.Sosinka2825.0%2825.0%000.0%030.0%325010140
K.Wrana000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
R.Hilla020.0%020.0%000.0%000.0%00000000-2
SUMA276243.5%194146.3%82138.1%81747.1%2810382181177068

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)