Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobre Chłopaki - New York Bricks

2 LIGA, KOLEJKA 11, 27-01-2024 17:20
Dobre Chłopaki89
16
17
28
28
24
11
5
6
2
New York Bricks

Relacja

MVP - Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Krajewski61060.0%6875.0%020.0%000.0%921156231229
K.Pomaranik5955.6%5771.4%020.0%3475.0%641024011323
S.Kusyk102638.5%21118.2%81553.3%11100.0%22431012920
W.Seman51145.5%1520.0%4666.7%1425.0%51634021517
D.Dereniowski81361.5%81172.7%020.0%000.0%42610031615
D.Tabaszewski2366.7%2366.7%000.0%000.0%213010047
T.Wasiewicz010.0%010.0%000.0%000.0%538000106
N.Dutkowski000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA367349.3%244652.2%122744.4%5955.6%331548141621189117

New York Bricks

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Dachowski1425.0%1333.3%010.0%1250.0%336200136
K.Lelonek1520.0%1333.3%020.0%000.0%314100023
A.Duś020.0%020.0%000.0%000.0%314000101
M.Czarnecki000.0%000.0%000.0%1250.0%123000310
T.Czekaj2825.0%1520.0%1333.3%000.0%213210550
M.Suiski1616.7%1333.3%030.0%000.0%213010120
A.Wawrzyniuk030.0%020.0%010.0%1250.0%21301031-2
P.Salamon21513.3%1911.1%1616.7%3837.5%23522028-3
A.Kujawski1812.5%1520.0%030.0%000.0%31411052-4
Ł.Żuk060.0%040.0%020.0%000.0%21300010-4
SUMA85714.0%63616.7%2219.5%61442.9%2315388602224-3

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)