Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobre Chłopaki - Drozd

2 LIGA, KOLEJKA 4, 22-10-2023 10:20
Dobre Chłopaki69
23
14
14
18
61
13
15
18
15
Drozd Katowice

Relacja

MVP - Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Krajewski5955.6%5771.4%020.0%000.0%41535031016
K.Pomaranik71353.8%6966.7%1425.0%22100.0%22410021714
W.Seman61442.9%51050.0%1425.0%2450.0%41520001512
K.Żurawlow2366.7%1250.0%11100.0%000.0%3361000511
D.Tabaszewski1250.0%1250.0%000.0%000.0%314121029
K.Żebrok2366.7%1250.0%11100.0%000.0%112100057
D.Dereniowski52520.0%52025.0%050.0%3475.0%5162312132
T.Wasiewicz010.0%010.0%000.0%000.0%112000001
P.Skarżyński000.0%000.0%000.0%000.0%000010100
T.Horublewicz1333.3%1333.3%000.0%000.0%00010022-1
SUMA297339.7%255644.6%41723.5%71070.0%23113412112106971

Drozd Katowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Dudek4666.7%4666.7%000.0%020.0%112132102818
K.Ziaja71163.6%71070.0%010.0%000.0%12311131413
M.Smółka3742.9%3742.9%000.0%11100.0%7071032712
B.Bogacki61637.5%61540.0%010.0%3742.9%0001713157
G.Pilecki2540.0%2540.0%000.0%1250.0%246001157
M.Kaczmarek2540.0%11100.0%1425.0%000.0%112010352
M.Szmyt1250.0%1250.0%000.0%000.0%101110222
M.Zadora2825.0%1616.7%1250.0%000.0%202010052
SUMA276045.0%255248.1%2825.0%51241.7%259346126166163

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)