Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Dobre Chłopaki - Asy Śląska

2 LIGA, KOLEJKA 1, 01-10-2023 14:20
Dobre Chłopaki69
7
19
14
29
63
12
19
18
14
Asy Śląska

Relacja

MVP - Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Rabsztyn81266.7%81266.7%000.0%61060.0%1051551222235
D.Dereniowski81747.1%81553.3%020.0%2450.0%641022021819
K.Pomaranik3742.9%2450.0%1333.3%1250.0%5271412814
S.Kusyk61931.6%4850.0%21118.2%6875.0%30313012011
T.Wasiewicz000.0%000.0%000.0%000.0%415010204
N.Dutkowski000.0%000.0%000.0%000.0%202010102
K.Żebrok050.0%020.0%030.0%000.0%224220201
P.Skarżyński000.0%000.0%000.0%000.0%000010100
W.Seman060.0%040.0%020.0%1425.0%20210111-5
SUMA256637.9%224548.9%32114.3%162857.1%34144812154146981

Asy Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Breguła51241.7%41040.0%1250.0%2540.0%36922031313
A.Mieszczanin3837.5%2450.0%1425.0%5862.5%31432021211
R.Żelazny61060.0%6966.7%010.0%020.0%1232104128
R.Buczma3650.0%3650.0%000.0%000.0%404010167
P.Wymazała1333.3%1333.3%000.0%000.0%314021027
M.Bryjak1425.0%020.0%1250.0%000.0%415100135
K.Soballa2825.0%1425.0%1425.0%000.0%224000053
D.Smyl41723.5%41526.7%020.0%2366.7%5160102101
M.Świrszcz000.0%000.0%000.0%000.0%000100001
J.Surowiec010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
K.Łuczak060.0%040.0%020.0%000.0%02202030-5
SUMA257533.3%215736.8%41822.2%91850.0%2516419111166350

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)