Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Asy Śląska - OKKS

2 LIGA, KOLEJKA 11, 28-01-2024 10:20
Asy Śląska58
10
12
17
19
73
23
23
10
17
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

Relacja

MVP - Mikołaj Parkietny (OKKS)

Statystyki

Asy Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mieszczanin71741.2%4850.0%3933.3%2633.3%12365131917
R.Buczma5955.6%5955.6%000.0%010.0%23522101015
M.Bryjak61442.9%61154.5%030.0%2450.0%3470002149
A.Nowak11100.0%11100.0%000.0%1250.0%213200334
J.Surowiec000.0%000.0%000.0%000.0%202110004
P.Wymazała2825.0%2825.0%000.0%020.0%033410044
P.Breguła1616.7%1616.7%000.0%3650.0%404320353
K.Soballa1714.3%020.0%1520.0%000.0%404100032
SUMA236237.1%194542.2%41723.5%82138.1%18133119112115858

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Parkietny81080.0%3475.0%5683.3%1425.0%41503132223
G.Zadęcki61346.2%2366.7%41040.0%22100.0%52714021821
M.Tyczka41136.4%2633.3%2540.0%11100.0%32512011111
Ł.Błędowski11100.0%11100.0%000.0%030.0%437020226
S.Tyczka22100.0%22100.0%000.0%000.0%213010246
L.Lisek11100.0%000.0%11100.0%000.0%101000034
P.Sosinka010.0%010.0%000.0%2450.0%314110223
K.Malok1425.0%1250.0%020.0%000.0%303030322
R.Hilla2450.0%1333.3%11100.0%000.0%000000350
D.Biernat2633.3%2540.0%010.0%010.0%01111054-3
K.Wrana030.0%010.0%020.0%000.0%00000000-3
SUMA275648.2%142850.0%132846.4%61540.0%2511364171237370

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)