Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Asy Śląska - Dobre Chłopaki

2 LIGA, KOLEJKA 10, 21-01-2024 9:00
Asy Śląska54
13
10
16
15
62
16
8
22
16
Dobre Chłopaki

Relacja

MVP - Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki)

Statystyki

Asy Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Żelazny91464.3%81361.5%11100.0%2450.0%841201082119
A.Mieszczanin42218.2%41330.8%090.0%2633.3%639610031010
A.Nowak33100.0%22100.0%11100.0%000.0%022111379
T.Janocha11100.0%11100.0%000.0%000.0%404100027
P.Wymazała1333.3%1333.3%000.0%1250.0%718011337
M.Bryjak31030.0%3933.3%010.0%1250.0%325000074
J.Surowiec000.0%000.0%000.0%000.0%112000002
P.Breguła2633.3%2633.3%000.0%000.0%00030044-1
SUMA235939.0%214744.7%21216.7%61442.9%29134211132215457

Dobre Chłopaki

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Dereniowski82334.8%82138.1%020.0%4666.7%34714002015
P.Krajewski4757.1%33100.0%1425.0%010.0%5271503915
K.Pomaranik3650.0%3475.0%020.0%1250.0%5163303712
K.Żurawlow2633.3%1333.3%1333.3%000.0%527110159
S.Kusyk82040.0%5771.4%31323.1%030.0%1124105196
D.Tabaszewski010.0%000.0%010.0%000.0%303120005
K.Żebrok1425.0%1250.0%020.0%000.0%000300121
T.Horublewicz010.0%000.0%010.0%000.0%01100010-1
SUMA266838.2%214052.5%52817.9%51241.7%22113314160146262

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)