Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wściekłe Psy - Basket Czerwionka

1 LIGA, KOLEJKA 6, 18-11-2023 9:00
Wściekłe Psy68
15
12
23
18
72
24
14
12
22
Basket Czerwionka

Relacja

MVP - Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)

Statystyki

Wściekłe Psy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kobylewski91947.4%3837.5%61154.5%000.0%32511022419
P.Zielony71936.8%71741.2%020.0%3475.0%235111021719
B.Światowski1250.0%1250.0%000.0%1250.0%6282110313
Ł.Zarzycki41136.4%1333.3%3837.5%1250.0%50514011213
M.Broda51533.3%3933.3%2633.3%000.0%3250213127
SUMA266639.4%153938.5%112740.7%5862.5%19928519286871

Basket Czerwionka

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Forajter111478.6%101283.3%1250.0%33100.0%1111222112639
K.Handzelewicz7977.8%7977.8%000.0%4580.0%33619151827
K.Janiszewski51241.7%000.0%51241.7%3475.0%80802001820
A.Cybula2633.3%2540.0%010.0%44100.0%5051112810
J.Cuber11010.0%11010.0%000.0%020.0%30301022-7
SUMA265151.0%203655.6%61540.0%141877.8%304344153107289

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 13
Liga:
AKF Ślonsk0:3HHTwięcej»
(31-08-2024 13:00)
Kolejka 12
KostKev3:0AKF Ślonskwięcej»
(30-06-2024 13:00)
ANTEO3:2Zygzakwięcej»
(30-06-2024 12:00)
Fryncita Street5:4Silesia Bullswięcej»
(30-06-2024 11:00)
MK ENVIRO12:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(30-06-2024 10:00)
HHT2:5Swojskie Konfiturywięcej»
(30-06-2024 9:00)
AWIR2:2RST Teamwięcej»
(29-06-2024 11:00)
No Name1:8B-ce Teamwięcej»
(29-06-2024 10:00)
SPACE STARS5:6RED BULLwięcej»
(29-06-2024 9:00)
Kolejka 11
ANTEO3:1SPACE STARSwięcej»
(23-06-2024 12:00)
RST Team3:10MK ENVIROwięcej»
(23-06-2024 11:00)
Swojskie Konfitury8:9KostKevwięcej»
(23-06-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II8:2HHTwięcej»
(23-06-2024 9:00)
Silesia Bulls7:1RED BULLwięcej»
(22-06-2024 12:00)
Zygzak7:3No Namewięcej»
(22-06-2024 11:00)
AKF Ślonsk0:3Fryncita Streetwięcej»
(22-06-2024 9:00)