Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wielka Kiść - Gwiezdno Flota

1 LIGA, KOLEJKA 4, 21-10-2023 13:00
Wielka Kiść42
9
9
8
16
74
18
9
21
26
Gwiezdno Flota

Relacja

 MVP - Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Wielka Kiść

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Borysławski020.0%020.0%000.0%000.0%55101400013
K.Wania61060.0%61060.0%000.0%040.0%50523021212
Ł.Penar61540.0%3560.0%31030.0%22100.0%2022004178
M.Szpala31030.0%3933.3%010.0%2450.0%347200286
P.Sobczak010.0%010.0%000.0%000.0%202010101
R.Janik1128.3%030.0%1911.1%000.0%40422043-4
T.Zason1911.1%1520.0%040.0%000.0%10110022-6
SUMA175928.8%133537.1%42416.7%41040.0%2293110100154230

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Kuczera81650.0%11100.0%71546.7%33100.0%40453042626
K.Lato3560.0%3560.0%000.0%44100.0%40455011021
J.Modrzyński61250.0%4757.1%2540.0%2540.0%40415041613
J.Nowrotek1425.0%1425.0%000.0%1250.0%819100039
J.Hirsz3650.0%3560.0%010.0%1333.3%415210278
T.Chrząstek3560.0%000.0%3560.0%000.0%000000097
K.Swoboda1520.0%1250.0%030.0%1250.0%617020235
M.Zimolong010.0%010.0%000.0%000.0%213100003
SUMA255446.3%132552.0%122941.4%121963.2%3243615160137492

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)