Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Wielka Kiść - Atomic

1 LIGA, KOLEJKA 3, 15-10-2023 10:00
Wielka Kiść58
16
7
22
13
46
13
11
9
13
Atomic Sosnowiec

Relacja

 MVP - Rafał Janik (Wielka Kiść)

Statystyki

Wielka Kiść

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Janik6875.0%1250.0%5683.3%22100.0%40412011923
J.Grzywacz51533.3%4757.1%1812.5%3650.0%60616031411
Ł.Penar41040.0%4850.0%020.0%11100.0%1342302910
K.Wania1333.3%1333.3%000.0%22100.0%325011148
Z.Boczoń3475.0%3475.0%000.0%1425.0%123100176
M.Szpala1520.0%1520.0%000.0%1250.0%415210135
T.Zason1333.3%1333.3%000.0%000.0%022020024
P.Borysławski000.0%000.0%000.0%000.0%112000101
T.Białecki030.0%030.0%000.0%000.0%10110010-2
SUMA215141.2%153542.9%61637.5%101758.8%2111328151115866

Atomic Sosnowiec

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
G.Kurek6966.7%6785.7%020.0%000.0%40401011213
M.Soja2728.6%2366.7%040.0%1250.0%6172200510
M.Gąciarz3475.0%2366.7%11100.0%1250.0%303000188
S.Kołodziej2450.0%1333.3%11100.0%000.0%000210155
M.Stępień2633.3%2633.3%000.0%000.0%213110144
A.Sass1250.0%1250.0%000.0%000.0%000100022
M.Wisła000.0%000.0%000.0%000.0%011000001
M.Majchrzyk2728.6%2540.0%020.0%000.0%303010340
R.Szmal3933.3%3837.5%010.0%000.0%11200036-1
SUMA214843.8%193751.4%21118.2%2450.0%19423660104642

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)