Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Rybnik Team - Gwiezdno Flota

1 LIGA, KOLEJKA 7, 10-12-2023 13:00
Rybnik Team58
14
12
16
16
76
23
12
16
25
Gwiezdno Flota

Relacja

 MVP - Karol Leszczyński (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Polnik51145.5%2633.3%3560.0%000.0%72904011319
J.Rduch61637.5%51050.0%1616.7%22100.0%61703011514
T.Szymura4850.0%11100.0%3742.9%000.0%30304011113
T.Gołysz3742.9%2366.7%1425.0%000.0%5161402712
F.Kruk3475.0%3475.0%000.0%000.0%404120369
K.Kupczak2922.2%2450.0%050.0%22100.0%101210360
SUMA235541.8%152853.6%82729.6%44100.0%264304180115867

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Leszczyński102343.5%4757.1%61637.5%1250.0%62833002727
J.Nowrotek6875.0%4666.7%22100.0%030.0%1121321001425
J.Hirsz31030.0%2540.0%1520.0%2450.0%2462210911
D.Kuczera1616.7%010.0%1520.0%81080.0%10124121110
K.Lato4666.7%4580.0%010.0%000.0%202020387
M.Zimolong11100.0%11100.0%000.0%000.0%202000024
T.Chrząstek11100.0%000.0%11100.0%000.0%000000033
K.Swoboda11010.0%1425.0%060.0%000.0%12322012-1
SUMA276541.5%162955.2%113630.6%111957.9%2510351114267686

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)