Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Monstars - Wielka Kiść

1 LIGA, KOLEJKA 7, 09-12-2023 16:00
Monstars Będzin71
22
22
11
16
58
12
15
13
18
Wielka Kiść

Relacja

 MVP - Łukasz Nawrot (Monstars Będzin)

Statystyki

Monstars Będzin

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Nawrot131872.2%121675.0%1250.0%6875.0%1141511023341
K.Wałek61060.0%4580.0%2540.0%2366.7%40408011622
J.Olesiński1714.3%1425.0%030.0%000.0%5383521213
K.Wąs4580.0%33100.0%1250.0%000.0%4040102911
W.Wierzbicki51338.5%44100.0%1911.1%000.0%3031000117
J.Pańczyk040.0%040.0%000.0%000.0%10101000-2
SUMA295750.9%243666.7%52123.8%81172.7%28735516267192

Wielka Kiść

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Szpala91656.3%71450.0%22100.0%11100.0%72902002125
T.Zason81844.4%61060.0%2825.0%000.0%12323011815
P.Sobczak2366.7%1250.0%11100.0%000.0%5051401513
K.Wania31323.1%31323.1%000.0%22100.0%7290702812
T.Białecki31030.0%31030.0%000.0%020.0%235110163
SUMA256041.7%204940.8%51145.5%3560.0%22931417055868

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
Liga:
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
SPACE STARS2:14Silesia Bullswięcej»
(09-06-2024 13:00)
Kolejka 9
Swojskie Konfitury2:1RED BULLwięcej»
(09-06-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Fryncita Streetwięcej»
(09-06-2024 11:00)
ANTEO5:4AWIRwięcej»
(09-06-2024 10:00)
RST Team5:1KostKevwięcej»
(09-06-2024 9:00)
Zygzak1:4MK ENVIROwięcej»
(08-06-2024 11:00)
No Name6:1SPACE STARSwięcej»
(08-06-2024 10:00)
B-ce Team7:2HHTwięcej»
(08-06-2024 9:00)
AKF Ślonsk0:3Silesia Bullswięcej»
(08-06-2024 8:00)
Kolejka 6
Silesia Bulls2:3RST Teamwięcej»
(08-06-2024 13:00)
Kolejka 4
KostKev4:0AWIRwięcej»
(08-06-2024 12:00)
Kolejka 8
AWIR5:4No Namewięcej»
(26-05-2024 12:00)
KostKev7:1B-ce Teamwięcej»
(26-05-2024 11:00)
RED BULL1:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(26-05-2024 10:00)
Silesia Bulls0:1Swojskie Konfiturywięcej»
(26-05-2024 9:00)