Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Gwiezdno Flota - Wściekłe Psy

1 LIGA, KOLEJKA 11, 27-01-2024 13:00
Gwiezdno Flota79
26
22
16
15
60
15
13
15
17
Wściekłe Psy

Relacja

 MVP - Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)

Statystyki

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Modrzyński71258.3%2450.0%5862.5%66100.0%33602022526
K.Lato44100.0%22100.0%22100.0%3475.0%21305011319
J.Hirsz3933.3%2728.6%1250.0%000.0%4262600715
M.Bobrowski51241.7%3560.0%2728.6%5862.5%41523031714
J.Nowrotek2633.3%2450.0%020.0%3475.0%437100179
A.Borowiak1333.3%1250.0%010.0%22100.0%505010246
D.Kuczera2366.7%000.0%2366.7%000.0%101000165
T.Chrząstek010.0%000.0%010.0%000.0%00000000-1
SUMA245048.0%122450.0%122646.2%192479.2%2310335170107993

Wściekłe Psy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Broda71546.7%3837.5%4757.1%000.0%31423021817
W.Szpyrka92339.1%91560.0%080.0%4757.1%17802032212
B.Światowski11100.0%11100.0%000.0%000.0%224021029
Ł.Zarzycki030.0%000.0%030.0%000.0%404230105
P.Zielony31030.0%2633.3%1425.0%11100.0%213120285
B.Heil010.0%010.0%000.0%000.0%415000103
K.Kobylewski41040.0%2540.0%2540.0%000.0%0001002103
SUMA246338.1%173647.2%72725.9%5862.5%1612286121116054

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)